Po kilkukrotnym przesuwaniu terminów, wydaje się, że już niedługo gracze H1Z1 doczekają się możliwości bezpiecznej wymiany przedmiotów posiadanych w grze za pomocą portalu Steam.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na Reddit, ekipa H1Z1 oczekuje pomocy graczy w testach tej funkcji na serwerze testowym.

Na tą chwilę jedyną dostępna funkcją jest możliwość wymiany przedmiotów z innymi graczami. Nie ma możliwości sprzedaży przedmiotów.

Wasze przedmioty na koncie na serwerze testowym są oddzielone od tych znajdujących się na serwerach Live, więc nie bójcie się, że je stracicie. Celem tych testów jest przetestowanie systemu, a także próba jego popsucia.  Jeśli zauważycie jakiś błąd, to opiszcie go w komentarzach poniżej [na Reddit] wraz z detalami poszczególnych kroków, które doprowadziły do powstania tegoż błędu.

Będziecie musieli trochę poczekać po zalogowaniu zanim Wasze przedmioty na koncie pokażą się jako dostępne do wymiany. Inventory na Steam aktualizuje się tylko kiedy logujecie się lub kończycie grę, albo też kiedy dokonujecie wymiany.

Niestety, ale jeśli liczycie na to, ze będziecie mogli wymieniać się biletami na Battle Royale lub Zrzuty Samolotowe, to na razie bilety te są przypisane do kont. Jest wielce prawdopodobne, iż zmieni się to w przyszłości.

 

 

Poprzedni artykułKaczki zawitały do EverQuest 2
Następny artykułCo słychać u DayBreak Games?