Jeśli myśleliście o tym aby zakupić H1Z1, ale cena wydawała Wam się zbyt wysoka za grę we wczesnym dostępie, to teraz macie szansę na całkiem niezłą ofertę.

Cena H1Z1 została obniżona na portalu Steam o 50%! Oczywiście czas tej oferty jest ograniczony, więc się pośpieszcie 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_Ko5AXctkIE

 

Poprzedni artykułKolejna aktualizacja w The Repopulation
Następny artykułKonferencja Bethesdy na E3
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wolę promocję -100%, czyli wejście w f2p

PolicMajster

Lepiej nie kupować rzeczy za pół ceny, których nie wziąłbym nawet za darmo. W porównaniu z ARK, H1Z1 wypada bardzo słabo. Poza tym ilość gier o zombie sprawiła, że temat się powoli przejada. Lepiej kupić Dying Light. Wyjdzie niewiele drożej.

Tak to jest mniej więcej

najlepsze jest to, ze temat z zombie sie powoli przejada ale jak narazie żadnej porządnej takowej gry survival nie stworzono, przynajmniej nie w całości, nawet nie w połowie. „Poza tym” o tej ilości gier o zombie o której wspomniałeś(nie wiem czy miałeś namyśli survival, ale jesli tak…) to ta cała ilość według mnie to dayz i h1z1, konkurencyjne ze sobą gry które nie są jeszcze wydane ale jedyne warte uwagi, wszystkie w early access a ludziom juz sie „przejada”, jeżeli tak rzeczywiście jest to te gry nigdy nie wyjdą bo zanim do tego dojdzie to nikt nie bedzie juz w to grał. Ja jednak myśle ze jest inaczej, a złote czasy tych gier dopiero nadejdą, ale nigdy nie wiadomo.