Aisha Tyler wymiata. Naprawdę. Aktorka, która nie ukrywa swej miłości do gier i od kilku lat reprezentuje Ubisoft na wszelkich imprezach.

Jeśli nie oglądaliście konferencji Ubisoft to polecam (od 25:00).

 

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie chce Wam się oglądać całej prezentacji, to poniżej zamieszczam kilka ciekawszych zwiastunów.

Wiem, że gracze zachwycali się Kijkiem Prawdy, więc Ubisoft podjeło decyzję o kontynuacji tej opowieści…

Szef Ubisoft osobiście przedstawił graczom nowy tytuł – For Honor. Gra ta nastawiona jest na sieciowe zmagania drużynowe, w których największą rolę odgrywa walka bronią białą. Gracze biorą udział w bitwach, w których zmierzą się nie tylko z innymi użytkownikami, ale także sporą liczbą komputerowych przeciwników. Wcielić się będzie można rycerzy, wikingów oraz samurajów.

 

No i oczywiście The Division – zapowiedziano nie tylko beta testy, które mają wystartować pod koniec tego roku, ale także i oficjalna premierę przewidywaną na 8 marca 2016 roku! W końcu fani tego tytułu mieli okazję zobaczyć, co będzie działo się w Ciemnych Srefach, czyli miejscach gdzie nie istnieją reguły…

 

Miłośnicy budowania też znajdą coś dla siebie – Anno 2205. Futurystyczny symulator budowania, gdzie gracze mogą nie tylko budować i zbierać surowce na Ziemi, ale także i na księżycu.

 

Fani strzelanek z pewnością tez nie będą zawiedzeni. Już we wrześniu ruszą beta testy do Rainbow Six Siege, która to gra ma mieć premierę w październiku.

 

W Assasin’s Creed Syndicate w końcu zobaczymy kobietę – i to w roli głównej! No cóż, tego można było się spodziewać po olbrzymiej aferze towarzyszącej premierze ostatniej części tej popularnej serii…

I na koniec kolejna strzelanka bazująca na świecie stworzonym przez Toma Clancy – Ghost Recon Wildlands.

 

No więc – coś z tej listy przypadło Wam do gustu? 🙂

 

6 KOMENTARZE

  1. „W Assasin’s Creed Syndicate w końcu zobaczymy kobietę – i to w roli głównej! No cóż, tego można było się spodziewać po olbrzymiej aferze towarzyszącej premierze ostatniej części tej popularnej serii…” co takiego? Jakiej aferze?

  2. Jak oglądałem na żywo prezentację The Division, wszyscy pisali downgrade, downgrade! Mnie najbardziej zaskoczył For Honor i nowy Ghost Recon. Z wcześniejszych konferencji najbardziej zapadł w pamięć „hologramowy” Minecraft od Oculus Rift. Pokazali to o ile pamiętam podczas konferencji Microsoft/Xbox.

    • Tak, szkoda, że w For Honor widać więcej scen, jak europejski ciężkozbrojny rycerz zazwyczaj przegrywa z samurajem (a istnieją przesłanki, że w 70% przypadków byłoby odwrotnie). Przewaga długiego miecza nad kataną przy pchnięciu jest znacząca i do tego głównie się go używało. Ale tak to jest, jak dużo osób ma przysłowiowe „ciemne średniowiecze” w stosunku do średniowiecza. Ale zostawiając ten temat, to po pierwsze – szkoda, że nie pokazali jak gania z kiścieniem jeden z rycerzy 😛 A po drugie to ciekawi mnie, jak bardzo podobne do Chivalry to będzie 😛

Comments are closed.