Wygląda na to, że Ubisoft ma wielkie plany jeśli chodzi o przyszłość strzelanki The Division, a może to po prostu zapowiedź rozpoczęcia prac nad kolejną odsłoną tej gry?

Po dość niefortunnym starcie – i nie mam na myśli premiery, ale bardziej to co się działo później, The Division w końcu zaczęło ponownie przyciągać graczy. Ta gra według wielu powinna umierać, a tymczasem jest coraz lepiej. Widać to chociażby po statystykach opublikowanych przez studio w zeszłym tygodniu, a także po licznych ofertach pracy, jakie zamieszczone zostały kilka dni temu przez Massive Entertainment.

Twórcy gry szukają między innymi projektanta poziomów, producenta, programistów, grafików, a także twórcę narracji. To tylko kilka ofert spośród tych znajdujących się na stronie studia Massive Entertainment.

Same ogłoszenia są w miarę ogólne, ale można w nich znaleźć sformułowania sugerujące, iż może w nich jednak chodzić o rozszerzenia i aktualizacje do pierwszej odsłony tej strzelanki. Bez potwierdzenia jednak ze strony Ubisoftu, iż chodzi o zwiększenie zespołu pracującego nad The Division, możemy zastanawiać się, czy czasem Massive Entertainment nie rozpoczyna prac nad sequelem…

Większe szanse na otrzymanie egzotyków i tajnych zestawów w The Division

Jak  by nie było, to muszę powiedzieć, że cieszy mnie to niesamowicie.  The Division naprawdę bardzo się zmieniło przez ostatni rok. Twórcy nie tylko poprawili wiele aspektów rozgrywki, ale i wprowadzili mnóstwo zawartości, a część z nich – jak nowe lokacje oraz tryby w aktualizacji 1.8, udostępnione zostały wszystkim graczom za darmo.

Warto też pamiętać, że w marcu mijają dwa lata od premiery The Division i z tej właśnie okazji, twórcy przygotowali weekendowe globalne wydarzenia, podczas których można zdobyć nowe osiągnięcia i otrzymać nagrody.

Poprzedni artykułOto jak będziecie mogli stworzyć wyjątkowo wyglądającego pirata w Sea of Thieves
Następny artykułFortnite wprowadza Pakiet Startowy dla Battle Royale
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

Jeśli by kto chciał zacząć to Ubi daje teraz zniżkę na grę i dodatki https://store.ubi.com/eu/tom-clancys-the-division

Kinya Turbgroszka

dzięki za info!