Nie wiem, czy pamiętacie, ale przez jakiś czas po premierze PlanetSide 2 na serwerach gry obecni byli GM, którzy na bieżąco banowali oszukujących graczy.

Pojawiało się wtedy mnóstwo informacji systemowych z tym związanych. Z czasem GM zniknęli, a jedyne komunikaty systemowe jakie mogliśmy zobaczyć dotyczyły błędów w grze lub informacji o wyłączeniu serwerów.

Od wczoraj jednak, komunikaty o banowaniu graczy powróciły i wygląda na to, że zostały przyjęte przez graczy z dużym entuzjazmem.

planetside2_ban

Dlaczego wprowadzono je do gry po tak długim czasie? Prawdopodobnie ma to coś wspólnego z dość dużą ilością graczy, którzy korzystają z oprogramowania pomagającego oszukiwać w grze. Oprócz tego ekipa H1Z1 już jakiś czas temu wprowadziła automatyczne komunikaty informujące o banie i zostały one bardzo pozytywnie przyjęte przez tamtejszą społeczność. PlanetSide 2 i H1Z1 oparte są na tym samym kodzie gry, więc po prostu wprowadzono do PlanetSide 2 zaktualizowany kod z H1Z1… Oczywiście zgaduję, że tak się właśnie stało 😀

Poprzedni artykułPłonące strzały, czyli kolejna aktualizacja w H1Z1
Następny artykułStart na PS4 z „lekką” czkawką
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VintageMann

I bardzo dobrze.

PLH

Linczowanie cziterów – jestem jak najbardziej za :]