DayBreak Games coraz rzadziej tworzy filmy reklamujące PlanetSide 2, być może dlatego, że filmy tworzone przez społeczność graczy są o wiele lepsze.
Ekipa PlanetSide 2 stworzyła film promujący nowy moduł dla Sunderera – maskowanie. Czy filmik jest dobry? Sami oceńcie…












![[PS2] Nowy ekran śmierci i minimapa](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/03/2014_Roadmap_ekran-smierci-PTS-minimapa-100x70.jpg)

Nope, nope, nope…
To mi przypomina trochę różnicę między logiem Androida obecnym a pierwowzorem zaproponowanym przez jednego z programistów:P
Wolałbym troche wykorzystany już temat reklamówki producenta broni (Nanites systems best sale ) 😀
https://www.youtube.com/watch?v=GGPIQ72-2Vg
Ale robią coś i to jest ważne. O wiele lepiej ze średnim filmikiem niż z żadnym 😀