Planestide 2 w końcu uruchomił publiczny serwer testowy, który to został zapowiedziany ponad 3 tygodnie temu. Niestety, ale dotychczasowy Launchpad (klient gry) nie obsługuje serwera testowego i dlatego musicie pobrać nowego klienta przeznaczonego tylko do zalogowania na ten serwer:

Jak sama nazwa wskazuje, jest to serwer testowy, a więc będzie na nim z pewnością więcej bugów oraz różnych innych problemów. Dotyczy to również przerw w działaniu tego serwera, których z pewnością będzie znacznie więcej niż na serwerach Live.

Na serwerze tym będą dostępni pracownicy SOE – testerzy oraz developerzy, a więc należy ich traktować z należytym szacunkiem. Mogą oni mieć także prośby do graczy na serwerze testowym, aby sprawdzali specyficzne aspekty gry. Gracze powinni także uzbroić się w cierpliwość gdy nie będą dostawać odpowiedzi na wysłane zapytania ponieważ pracownicy SOE są w pracy i nie zawsze będą odpowiadać.

Na serwerze testowym nie ma transakcji związanych z pieniędzmi (SC).

Wartości oraz progres postaci na serwerze testowym będzie znacznie inny od tych na serwerze Live. Każda nowa postać dostanie 10.000 punktów Cert aby ulepszyć swoja postać.

Aby zalogować się na serwer testowy należy użyć tego samego loginu i hasła jak na serwerze Live, ale działania waszych postaci nie przekładają się na te, które są na serwerze Live.

UWAGA: Niestety, ale przy pobraniu klienta testowego, gracze z Europy, którzy posiadają konta ProSieben, aby móc zalogować się na serwer testowy muszą stworzyć nowe konto SOE (jest taka opcja do wyboru po zainstalowaniu klienta). Login i hasło P7S1 nie działa na kliencie testowym SOE (przynajmniej na obecna chwilę).

Aktualizacja (10.04): dodano klienta testowego dla graczy posiadających konta w ProSiebenSat1 Games – do pobrania TUTAJ.

Na serwerze tym nie będzie obecnych pracowników z obsługi klienta, ale wyjątkiem może być reakcja na „niepoprawnego” gracza. Jeśli ktokolwiek znajdzie jakieś błędy lub problemy powinien użyć takiego samego narzędzia do raportowania jak na serwerach Live albo Forum testowego.

Co jakiś czas możliwe jest wykasowanie wszystkich postaci, a więc nie należy się do nich przywiązywać.

Serwer testowy nie zawsze będzie na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami. Po GU na serwerach Live, serwer testowy może mieć przez jakiś czas dokładnie te same funkcje co serwery Live. Developerzy postarają się, aby przy jakichkolwiek zmianach na serwerze Live, gracze znaleźli najnowsze informacje na forum.

Serwer Testowy ulokowany jest w US, a więc niektórzy gracze mogą mieć rożnego rodzaju opóźnienia (lagi). – Potwierdzam…są lagi 😀

welcome to test server planetside 2

Poprzedni artykuł[PS2] Co zobaczymy w GU07
Następny artykuł[PS2] Pierwsze testy graczy
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ostupam

linek nie działa

Viruz

Da się na testówce zalogować na swoje konto Prosieben? czy dalej trzeba tworzyć nowe ?