Pewna bardzo popularna gra ma nowy japoński zwiastun… I jeśli klikniecie w rozwinięcie tego wpisu – to robicie to na własną odpowiedzialność!

Wszyscy z Was z pewnością widzieli różnego rodzaju prześmieszne, czy nawet dziwaczne reklamy azjatyckie, które często gęsto nie mają nic wspólnego z reklamowanym produktem. Więc obejrzyjcie poniższy filmik, i powiedzcie, czy gdyby nie napisy końcowe, domyślilibyście się co ona niby ma reklamować?

 

Wiem, wiem – nie wypada mi aż pokazywać Wam takie głupoty, ale powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji i… nie mogłam się powstrzymać 🙂

Jeśli o mnie chodzi, to powiem uczciwie, że szczęka mi opadła gdy zdałam sobie sprawę, jaka gra jest w ten sposób reklamowana…

#WorldofTanks

Poprzedni artykułTwórcy Tribes: Ascend zadowoleni, że gra otrzyma drugą szansę
Następny artykułWildstar: Reloaded F2P ruszył o 6:00 rano!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wabciu

Małe ma to działo. Jakby narysowała Landkreuzera to co innego. A tak na serio to większość azjatyckich reklam takich jest. U nas byłoby to seksistowskie ale to jest inna kultura. A co innego bardziej przyciąga uwagę ludzi niż cycki, sprośne żarty itp?

balrogos

Tak czy siak inne zasady panuja na serwerach US, EU, RU i Asia, inna ekonomia, inne premki, ostatnio wrocilem do wota tylko sprawa jest tak albo masz premke 8 tieru albo smigasz z kontem premium i premką 8 tieru 🙂 na zwyklych czolgach praktycznie nie da sie juz zarabiac.

WujeQ

Jak to mówią: „Nie próbuj zrozumieć japończyków”