Pamiętacie WarZ albo Infestation? Podobno do trzech razy sztuka, dlatego też twórcy tej gry, bo to jedna i ta sama gra, zdecydowali się jakiś czas temu na kolejna zmianę nazwy.

Aftermath to gra, która powstała we współpracy z synem słynnego reżysera horrorów – George C. Romaro, a jak jest naprawdę to tylko pracownicy Free Reign Company wiedzą. Jeśli osobiście chcecie się przekonać jak wygląda ta gra i jak bardzo jest odmienna od WarZ/ Infestation, to możecie to zrobić za darmo.

W dniu dzisiejszym ruszają otwarte beta testy tej horrorowo-survivalowej gry F2P i gracze zainteresowani przetestowaniem swoich umiejętności przetrwania mogą tą grę ściągnąć za darmo zarówno ze strony oficjalnej gry, jak i z portalu Steam.

Akcja gry umiejscowiona została w wielkim otwartym świecie pełnym lasów, pustyń oraz miast gdzie gracze będą musieli stawic czoła hordom zombie aby mieć szansę przeżyć kolejny dzień.

Zgodnie ze słowami twórców gry w Romero’s Aftermath cała rozgrywka jest Free-to-Win, co oznacza, że wszystko zależy od umiejętności graczy. Gra jest bezpłatna, a w sklepie kupić można jedynie artykuły kosmetyczne, takie jak na przykład skórki na broń.

Poprzedni artykułKoltyr w PlanetSide 2 – wyspa dla nowicjuszy
Następny artykułI to się nazywa oblężenie!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vergras

Po zagłębieniu się w temat oraz jeszcze lepiej w recenzje użytkowników na Steam, stwierdzam że nie ma sensu to ściągać a tym bardziej odpalać. Wiele ludzi skarży się również na optymalizację, która jest do kitu.