Gracze The Secret World z pewnością znają historię tytułowego parku rozrywki, ale wygląda na to, że The Park będzie odmiennym doświadczeniem.

Jeśli mieliście nadzieję, że The Park będzie grą RPG bazującą na doświadczeniach z TSW, to niestety, ale będziecie rozczarowani. Zgodnie z zapowiedzią twórców The Park, studia Funcom, rozgrywka potrwa kilka godzin i będzie mocno skoncentrowana wokół psychologicznych aspektach tego horroru.

 

Osobiście nie przepadam za horrorami, ale być może ta gra będzie pierwszym horrorem w jaki zagram, bo czymś mnie przyciąga i nie mogę się jej oprzeć.

A tymczasem ponownie zaglądam do The Secret World… Hmm… Chyba udziela mi się atmosfera zbliżającego się Halloween.

20151003_TSW_kasnatypa_wrozka

 

5 KOMENTARZE

  1. A w pizdu choćby było to nie wiadomo co to nie dam ani grosza. Za to co Ch.. zrobili z Conanem i jak traktują społeczność. Jeśli jesteś wrażliwy nie czytaj dalej bo teraz leci przekaz dla Funcom`u i to dla was wielki karny Ku..as bezpośrednio IN YOUR FACE a żebyście poszli z torbami i byli bezrobotni mieszkającymi w PRAKU ch..e zniszczyliście Conana dranie…!!!! a kto kupi tę grę nie jest Polakiem i nie ma prawa do Vódki !!!!

  2. Po pierwsze brak jakiegokolwiek contentu zarówno PVE jak i PVP ludzie się znudzili i zakończyli przygodę w hyborii. Free to play to jakaś porażka gra jest niegrywalna. Aktualizacje i poprawki śmiech na sali. Wszystko idzie jak z krew z nosa. Widać że Funcom nachapał się na tym tytule i koniec tyle o to chodziło a teraz płacz że firma pada bardzo mnie to cieszy może przejmie to ktoś inny kto pokarze jak robi się MMO gdy tak Daybraker miał ten tytuł w swoich rękach…
    Szkoda że to wszystko tak wyszło bo Conan to chyba jedyna prawdziwa gra MMO dla dojrzałego gracza.

Comments are closed.