Dobrze przeczytaliście – nie musicie przecierać oczu ze zdumienia. Studio Funcom ogłosiło dzisiaj, że historie znane nam The Secret World vel Secret World Legends, przeniesione zostaną na szklany ekran.

I bardzo dobrze, bo wielokrotnie podkreślałam, że ta gra ma najlepsze historie, opowieści i jest jedyną produkcją MMO, w której z przyjemnością robię misje.

Serial TV produkowany będzie przez studio Infinitum Nova należące do Johnny Depp.

Serial oparty jest na uniwersum z Secret World. Akcja koncentrować się będzie na tajnych agentach i mrocznej wojnie pomiędzy tajnymi stowarzyszeniami: Illuminati, Dragoni i Templariusze. Głównym elementem fabuły będzie walka z nadprzyrodzoną siłą, która rozgrywać się będzie na całym świecie, w wielu wymiarach i obejmować będzie tematykę związaną ze starożytnymi mitami oraz legendami, a także ze współczesnymi teoriami spiskowymi i newsami z nagłówków.

Scenariusz pilota napisany został przez James V. Hart (Hook, Dracula, Contact) oraz Jake Hart. Johhny Depp, Christi Dembrowski, Sam Sarkar oraz Gudrun Giddings wyprodukują serial wraz z Showrunner Pam Veasey.

Niestety, na tę chwilę nie podano żadnych więcej szczegółów, a ja mogę powiedzieć jedno – nie mogę się już doczekać!

Poprzedni artykułAktualizacja 1.7 już jutro trafi na serwery The Division
Następny artykułEkipa Just Survive porzuca H1Z1 i wprowadza nową mapę oraz tonę zmian