DayBreak Games ogłosił harmonogram eventów związanych z Halloween dla wszystkich swoich gier.

  • Gracze EverQuest oraz EverQuest 2 mogą uczestniczyć w Nights of the Dead, które rozpoczną się 28 października i potrwają do 11 listopada. Miasta będą specjalnie udekorowane i powrócą do nich kupcy oferujący specjalne przedmioty.
  • Gracze PlanetSide 2 mogą wziąć udział a Nanites of the Living Dead, które trwać będą do 12 listopada. Zadaniem graczy jest polowanie na dynie, za zniszczenie których otrzymuje się nasiona, które wymienić można na specjalne maski.
  • W DC Universe Online ma miejsce Witching Hour w Gotham, który to event potrwa do 2 listopada. Każdego dnia w czasie trwania eventu, gracze będą mieli szansę zarobić Spooky Bites, które można wymienić na unikalne przedmioty.
  • Także gracze H1Z1 doczekają się Halloweenowego eventu. Od 27 października do 12 listopada w grze pojawią się specjalne dynio-głowe zombie. Zabicie tych zombie nagrodzi gracza specjalnymi przysmakami. Dodatkowo, gracze biorący udział w Battle Royale będą mieć szansę na zdobycie specjalnej maski stracha na wróble.
  • Jeśli chodzi o Landmark, to na 29 października spodziewany jest specjalny Halloweenowy stream. Dodatkowo gracze mogą zwiedzać Wyspę Halloween na której zachowane zostały najlepsze budowle graczy związane z tą tematyką.

 

dbg-ps2-nanite