Doczekaliśmy się ciekawych czasów – możemy grać w gry w czasie tzw. „wczesnego dostępu”, a do tego maja one szanse odnieść olbrzymi sukces.

Tal właśnie z pewnością stało się w przypadku gry wydanej przez nikomu nie znane wcześniej studio Wildcard. ARK: Survival Evolved zadebiutował na platformie Steam 5 czerwca i okazuje się, że do teraz sprzedano już dwa miliony egzemplarzy tej gry. Z racji tego, że każdego dnia do gry dołącza sporo nowych osób, to z pewnością nie jest to koniec sukcesów tego tytułu.

ARK-Survival-Evolved1-5

Aby uczcić tą ilość sprzedanych egzemplarzy, Studio WildCard gościło AMA na r/games w czasie którego ujawniono kilka innych ciekawostek. AMA juz się zakończyła, ale udzielone odpowiedzi i tak powinny zainteresować fanów tego tytułu.

Od momentu premiery gry w czerwcu tego roku, ARK: Survival Evolved rozwija się w naprawdę olbrzymim tempie. Co tydzień do gry wprowadzane jest nowe stworzenie oraz wiele innych rzeczy. Dwa tygodnie temu do gry wprowadzono dwa nowe biomy – bagienny oraz śnieżny, co z pewnością przyciagneło do gry jeszcze większą rzeszę fanów.

Nie bez znaczenia jest też organizowany w ostatnich miesiącach turniej The Last Stand w nowym trybie Survival of the Fittest, gdzie wygrywa ostatnia przy życiu osoba.

W niedługim czasie do gry wprowadzone maja zostać jaja z których wykluwać się będą małe dinozaury, które będzie można od razu oswoić. Wraz z początkiem 2016 roku tempo dodawania nowych rzeczy do gry ma zmaleć, ale za to w miarę zbliżania się do daty premiery, studio Wildcard skupi się na optymalizacji gry co z pewnością również zostanie pozytywnie przyjęte przez fanów tego tytułu.

A czy Wy zagraliście już w ARK: Survival Evolved?