Sześć lat temu ARK: Survival Evolved zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam i z miejsca podbił serca milionów graczy.

Dwa dni temu  zadebiutowało ostatnie płatne rozszerzenie do tej gry – Genesis część II, które jest narracyjnym pomostem pomiędzy aktualnie dostępną grą, a jej zapowiedzianą kontynuacją – ARK II. I po obejrzeniu najnowszego zwiastuna, aż strach się bać, co developerzy dadzą nam w kolejnej odsłonie serii…

W Genesis Part 2 ocaleńcy odkryją ogromny nowy świat pełen dziwnych biomów i egzotycznych stworzeń, jednocześnie angażując się w misje fabularne, które sprawdzą ich odwagę, pomysłowość i umiejętności przetrwania. Ta ostateczna konfrontacja między dziarskim HLN-A, a obłąkanym Sir Edmundem Rockwellem, ma miejsce na gigantycznym statku kolonizacyjnym podróżującym w kosmosie. Gracze będą musieli wykorzystać całe swoje doświadczenie by przetrwać!

Warto dodać, że w ARK: Genesis, część II, swego talentu lektorskiego użyczyli David Tennant (Doctor Who, Good Omens), wcielający się w złoczyńcę Sir Edmunda Rockwella, oraz Madlain Madden (Koło Czasu, Dora i Zaginione Miasto).

Dodatek ARK: Genesis część II, jest już dostępny do pobrania jako część Przepustki Sezonowej ARK: Genesis Season Pass na Steam, Epic Games Store, Xbox One i PS4.

Prócz Genesis I i II, przepustka sezonowa zawiera także elementy kosmetyczne Chibi „Noglin”, Chibi „Shadowmane”, nowy zestaw pancerzy do wyglądu oraz inteligentnego towarzysza „HLN-A”, który może zeskanować dodatkowe notatki odkrywcy z pozostałych ARK.

Poprzedni artykułGenshin Impact pojawi się w Epic Games Store
Następny artykułEkipa Eden Falling ma się dobrze i przygotowała niespodziankę – nadciąga demo