W dniu wczorajszym DayBreak Games poinformowała o kilku istotnych zmianach związanych z tym studiem.

Po 15 latach firma zmieniła swoją lokalizację i po raz pierwszy wszyscy pracownicy studia znajdują się w jednym budynku. Nowe biura są większe i zaprojektowane specjalnie z myślą o poszczególnych ekipach. Znajdują się tutaj także miejsca dla odwiedzających studio graczy, pokoje do gier, studio do streamowania oraz stołówka. Ciekawostka jest to, że pierwszy serwer SOE – Tanarus, przerobiono na dystrybutor piwa.

Dodatkowo poinformowano, że na stanowisko Dyrektora Kreatywnego odpowiedzialnego za wszystkich tytuły studia mianowano Jensa Andersena.

Muszę powiedzieć, że według mnie jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów gier DBG. Przez ostatnie dziesięć lat Jens Andersen zarządzał  DC Universe Online – grą, która jako jedna z pierwszych gier MMO trafiła na PS3 i PS4 generując spore zyski dla ówczesnego SOE.

Jednakże z pewnością najciekawszą informacją jest ta, wspominająca nowy tytuł nad którym pracuje DBG.

Pragniemy poinformować, że nowym Dyrektorem Kreatywnym DBG został Jens Andersen. Jens, jako Dyrektor Kreatywny DC Universe Online, był siła napędową tego tytułu. Obejmując nową rolę rozszerzy swoja wizję poza DCUO i obejmie także H1Z1, PlanetSide 2, EverQuest Next oraz nowy, jeszcze nie zapowiedziany tytuł nad którym trwają prace.

No to zgadujemy – co to będzie za gra? A może powrót do pomysłu z którego powstało H1Z1 – Sturmendrang?

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

Sądze, że było to nieuchronne. Przynajmniej może zaczną wymieniać się pomysłami i pogoda trafi do PS2

Rajen

Ostatnio było boom na MOBA… obym się mylił ;f