Pamiętacie jeszcze te wspaniałe promocje jakie oferowało SOE, czyli obecne DayBreak Games jakis czas temu? Podwójne, a nawet potrójne doładowanie Station Cash?

TripleStationCash_500x200

No cóż, możecie o tym zapomnieć…

Kilka dni temu RadarX poinformował graczy PlanetSide 2, iż DayBreak Games Company odeszło od schematu: „kup DBCash i otrzymaj 2 lub 3 razy więcej”.

Jeśli więc liczyliście, że w przyszłości zakupicie DBCash po atrakcyjnych cenach, to raczej się tego nie doczekacie. Oczywiście nie jest powiedziane, że taka promocja nigdy się nie pojawi, ale na tą chwilę DBG jest bardziej nastawione na oferowanie rabatów.

Na porządku dziennym są teraz rabaty w MarketPlace w wysokości -20, czy -25%, a osoby posiadające ALL Access mogą liczyć na dodatkowe 10% zniżki. Jeśli chodzi o rabaty w wysokości -50%, to spodziewać się ich można w dni specjalne, takie jak na przykład Czarny Piątek.

Zgodnie ze słowami RadarX, gracze będą informowani wcześniej o wszelkich większych promocjach zarówno przy zakupie DBCash, jak i rabacie w MarketPlace.

8 KOMENTARZE

  1. A szkoda, bo na takim podwójnym czy potrójnym doładowaniu mieliby też moje pieniążki, a tak niestety nic im nie dam. 😉

  2. Nie opłaci im się i zaczną znów robić. Wiele osób kupuje DBC wtedy jak jest w takiej promocji, inaczej by im się nie chciało wydawać kasy nawet.

  3. … jak to się mówi „chytry dwa raz traci”, więc kongratulejszns idiotic Day-brokers, your best is my worst!

  4. Myślę, że warto zauważyć, że np. w planetside ceny w sklepie już za kupione punkciki znacznie spadły. Na przykład można zakupić kamuflaże za 300, co kiedyś było nie możliwe, bo wszystkie kosztowały po 500.
    Moim zdaniem i tak zmiany pod tym względem są na plus.

  5. Mogli by wprowadzić możliwość zakupu wszystkich dostępnych rzeczy za DBCash na stronie internetowej, z łatwą możliwością podglądania wszystkiego na całej stronie, np. wszystkie kamuflaże na jednej zakładce. Dodać zakładkę z wszystkimi promocjami dla zwykłych graczy, i tych z Membership. Dodać Membership jedno tygodniowy. Na pewno zwiększyło by to ich dochody, jak, i ilość graczy odwiedzających tę stronę.

Comments are closed.