Wiem, że na europejskich serwerach ArcheAge zarządzanych przez Trion nie ma wprowadzonych jeszcze wszystkich zmian i nowości z wersji 2.0 i, że najwcześniej w styczniu zobaczymy wersję 2.5, ale wydaje mi się, że zainteresuje Was informacja co planują wprowadzić do gry devsi z XL Games.

Otóż na ten moment są dwie drogi w jaki można ulepszać swój sprzęt: craft poczynając od Apprentice, a kończąc na Ayanad lub Obsidian. To właśnie ta druga wersja jest bardziej popularna wśród graczy.

Twórcy ArcheAge zastanawiali się, czy w kolejnej aktualizacji do gry wprowadzony powinien zostać następny etap craftu – Erenor, czy też może kolejny poziom Obsidian. Wygląda na to, że wygrała ta druga opcja.

Do wytworzenia Obsidianu tier 7 potrzeba będzie oczywiście poprzedniej wersji, czyli tier 6, oraz nie ujawnionych jeszcze materiałów crafterskich. Nowością jest to, że gracze będą mieć do wyboru aż cztery (4!) wersje każdego Obsidianu na poziomie 7!

archeage-kr-2-5-obsidian-t7

Oto jak wyglądają prace koncepcyjne pancerzy Obsidian z poziomu VII – po kolei: materiał, skóra i płyta.

archeage-kr-2-5-obsidian-t7-cloth archeage-kr-2-5-obsidian-t7-leather archeage-kr-2-5-obsidian-t7-plate

 

No i co o tym sądzicie?

P.S. Gdybyście szukali informacji na temat aktualizacji 2.5, której spodziewać się możemy w styczniu to polecam przeczytać:

2 KOMENTARZE

  1. LOL, dobra najpierw wygląd, jak dla mnie szmaty powinien zostać zamieniony z skórą (jakoś to pierwsze przypomina mi takie elfickie lekkie pancerze a drugie szamańskie łachy) blachy wyglądają epicki. Pytanie czy te 4 ścieżki dotyczą każdego obsidiana? tzn czy dagger v1 będzie miał 4 możliwości i dagger v2 też czy każdy z nich będzie miał po 2? (i czy wtedy te bronie co mają tylko jedną wersję mają 4 czy 2 możliwości). No i ciekawi mnie czy w końcu wprowadzą platy pod int albo spirit.

  2. Pierwsze foto: Porażka dla mnie.
    Drugie: ciekawe
    Trzecie: Kozackie.
    Ciekawi mnie jakie będą te rodzaje obsidianów na t7 Czy znajdą się opcje w Leather dla tanka

Comments are closed.