Hip Hip Hura! Telewizja CBS ogłosiła, że w styczniu 2017 roku zadebiutuje nowy serial telewizyjny osadzony w uniwersum Star Treka.

Zgodnie z zapowiedzią nowy Star Trek wprowadzi nowych bohaterów poszukujących nowych światów i cywilizacji, podczas gdy utrzymane mają być wszystkie tematy jakie definiują tę serię od 1966 roku.

Nie tylko mnie ucieszyła ta wiadomość, ale także wielu innych fanów tego świata, jak i twórców Star Trek Online, którzy postanowili uczcić tą informację rozdając graczom prezenty.

Do jutra, środa 4-ty listopad, wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry mogą otrzymać za darmo pakiet Enterprose Era Bundle, w skład którego wchodzą NX Enterprise, uniformy oraz strój T’Pol. Dodatkowo do poniedziałku, 9-tego listopada, wszyscy gracze STO mogą się cieszyć podwójnymi punktami XP.

Star Trek odegrał olbrzymią rolę w kinematografii, gdyż był pierwszym filmem, który przełamywał panujące w latach 60-tych bariery. Bazując na rekwizytach stworzonych właśnie dla tej serii, powstały iPady, płaskie monitory oraz wiele innych urządzeń, które obecnie używamy nie zdając sobie sprawę, że wyglądają łudząco podobnie do tego jak przedstawiono je w Star Trek. Jesli chcecie wiedzieć więcej, jak dużą rolę odegrał Star Trek, który w Polsce niestety nie jest aż tak popularny, jak w innych krajach, to zachęcam Was do przeczytania tego artykułu.

Mam szczerą nadzieję, że nowa seria będzie tak samo dobra, albo i lepsza od Star Trek Voyager.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dogmaticus83

Coś ostatnio mnie do STO nie ciągnie… ale u mnie to są fazy ;). Gra nadal jest urocza i jest najlepszym i najbliższym seriali doświadczeniem Star Trekowym jakie istnieje na rynku. Ale życzę jak najlepiej serialowi – mam nadzieję, że dostaniemy znowu świetną, legendarną serię.