Jestem przekonana, że większość z Was wie, iż niektóre artykuły na portalach poświęconych grom przygotowywane są z wyprzedzeniem. W takim wypadku ustawia się datę i godzinę publikacji kiedy taki artykuł powinien zostać opublikowany.

No cóż, nie zawsze się to udaje i zdarza się, że ktoś popełni błąd. Dokładnie tak, jak stało się to dzisiaj w nocy na portalu GameSpot, kiedy to przez kilka minut dostępny był artykuł o dacie premiery Blade & Soul.

Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja, ale jestem przekonana, iż portal o takiej renomie nie podałby nieprawdziwej wiadomości. Zresztą, zważywszy na to, że w dniu dzisiejszym odbyć ma się stream na którym to twórcy gry zapowiedzieli ogłoszenie ważnego komunikatu, to wydaje mi się, iż podane daty są bardzo prawdopodobne.

Zgodnie z informacją podana przez GameSpot, oficjalna premiera importowanego z Azji MMORPG – Blade & Soul, nastąpi 19 stycznia 2016 roku. Osoby, które zdecydowały się na zakup Pakietów Fundatora, będą mogły logować się do gry już od 15 stycznia.

Warto dodać, iz na ten moment data ta została oficjalnie potwierdzona przez NCSoft.

balde-and-soul-gamespot-premiera

No to, kto z Was planuje zagrać w ta grę?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.