W dniu dzisiejszym serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone na okolo 60 minut o godzinie 15-tej czasu polskiego, celem wprowadzenia kilku zmian i nowości.
Niestety na ten moment notki nie zostały podane, ale z plików wydobytych przez Shaql wynika iż rozpocznie się miesiąc super promocji w Depot. Gracze będą mieli ponowną szansę zakupić paczkę z I rocznicy PlanetSide 2 oraz kamuflaże jednokolorowe.
Dodatkowo liderzy outfitów prawdopodobnie uzyskają możliwość jednoczesnego zapraszania do drużny wszystkich zalogowanych członków. Niestety, nie wiadomo, czy opcja ta zostanie włączona.












![[PS2] Command Center, odc. 16](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/05/command-center-logo-1000-100x70.jpg)

nadal za mało ale dobrze, że coś robią w materii
Ciekawe, czy 230DB na coś starczy 😛
Ja mam lepiej – 59 DragonBalli 😀
To od jutra TR nie muszą już robić dyrektywy exceptional bo solid gray camo wygląda zupełnie jak czarne :d