Drugi co do wielkości wydawca i producent gier w Chinach – NetEase, opublikował zwiastun nowej gry nad która trwają obecnie prace – War Rage.

Gra ta powstaje na silniku Chaos, tworzonym przez to samo studio, i ma być połączeniem gatunku RTS z grą akcji. Zgodnie z zapowiedzią, rozgrywka będzie podobna do tej z gry Kingdom Under Fire II, gdzie gracze kontrolują tysiące jednostek.

 

Na filmie zaprezentowano naprawdę imponująca grafikę oraz chaotyczną stronę wojny, w której gracze będą mogli wykorzystywać maszyny oblężnicze oraz setki żołnierzy walczących zarówno z zasięgu, jak i wręcz.

 

2 KOMENTARZE

  1. Wygląda ciekawie. Już była taka gra która łączyła cechy action rpg (tworzyliśmy bohatera, levelowalismy go, robiliśmy misje i zdobywaliśmy wyposażenie) i RTS (budowanie, dowodzenie armią co bardzo mi się podobało. Wiadomo, że grafika nie będzie wyśmienita (przy hybrydzie rpg-rts nie da się zrobić by gra miała piękną grafikę i dobrze działała na czymś innym niż komputer NASA) ale patrząc na ten trailer to jest w porządku. Oczywiście nadal nie podobają mi się azjatyckie klimaty ale postacie wyglądają w miarę realistycznie więc też może być.

Comments are closed.