Wiem, że ludzie wydają prawdziwe pieniądze za przedmioty w wirtualnym świecie, ale 5000$ za niewidzialną zbroję? Naprawdę?!

Gracze Entropia Universe mogą zakupić w sklepie, unikalny niewidzialny strój Ethereal. Za jedyne 5000 $ (tak, dobrze czytacie – pięć tysięcy dolarów), każdy może stać się właścicielem tej bardzo rzadkiej zbroi i tak bardzo unikalnej, że nawet nikt nie będzie wiedział, iż właściciel ma ją założoną!

entropia_ethereal-armor-set3_v002-1024

Jeśli jesteście zainteresowani tym zakupem, to musicie się pospieszyć, gdyż na sprzedaż wystawiono jedyne 25 sztuk tej zbroi!

Entropia Universe słynie z absurdalnie dużych transakcji do jakich dochodzi w tej grze, ale ta chyba je wszystkie przebija. Dlaczego ktoś miałby wydać 5000 $ na wirtualną i do tego niewidzialną zbroję?

 

9 KOMENTARZE

 1. „Real Money for Imaginary Items in a Virtual Universe?! Are you Serious?

  That’s a reaction commonly encountered when describing the uniqueness of Entropia Universe to ‘real worlders’.

  Considering that the items being offered for Entropia Universe’s 2015 year-end sale are not only imaginary but also invisible, those types of reactions might become even more frequent!” – Na stronie głównej gry

  To jest po prostu darmowa „kampania reklamowa”. Spodziewali się takich komentarzy a nawet są one dla nich pożądane gdyż im więcej się mówi o grze to do tym większej ilości ludzi ona dotrze.

 2. Czytajac takie komentarze czlowiek zaczyna sie zastanawiac… a moze podjac prace w tej Entropi i sprzedawac itemy w grze?
  Skoro sa ludzie ktorzy wydaja 600tys dolarow… masakra.

 3. Tylko ze tam kupujac tereny mozna opodatkowac sklepy jakie sie tam znajduja i czerpac zysk.Co wiecej realne banki i firmy maja swoje fillie w entropia universe

Comments are closed.