W dniu dzisiejszym serwery Armored Warfare zostały zaktualizowane i do gry wprowadzony został między innymi system kamuflaży, zmieniono modyfikacje i umiejętności oraz dokonano balansu pojazdów.

Gracze mogą od teraz odblokować gotowe wzory kamuflażu, jak i pojedyncze składniki malowania, które można nakładać według własnego uznania, wzmacniając tym samym możliwość personalizacji pojazdów. Każdy pojazd posiada trzy warianty kamuflażu, zależne od typu środowiska: teren leśny, pustynia oraz zima. Poprawny kamuflaż zostanie wybrany na podstawie środowiska mapy.

Gracze będą mogli zakupić kamuflaż w okienku personalizacji pojazdów za kredyty bądź złoto, sam podkład natomiast trzeba będzie odblokować i będzie on dostępny za darmo. Po odblokowaniu podkładu jest on dostępny dla wszystkich pojazdów. Podkład będzie miał wpływ na kolor bazowy pojazdu. Dodając kamuflaż otrzymamy również mały bonus do kamuflażu 3%. Więcej informacji o tym jak działa system kamuflażu w Armored Warfare możecie dowiedzieć się tutaj.

 

Dodatkowo analiza statystyk z bonusami prędkości przeładowania i załogi wykazała, że niektórzy gracze uzyskiwali bardzo szybkie czasy przeładowania za sprawą określonych modyfikacji, umiejętności załogi i materiałów eksploatacyjnych. Aby doraźnie zapanować nad sytuacją, ekipa Armored Warfare musiała zmniejszyć wiele odnośnych bonusów:

  • Bonus statystyk załogi, wynikający z ulepszenia klimatyzacji, obniżono do 2%. Dotyczy to wszystkich pojazdów z tym ulepszeniem.
  • Bonus statystyk załogi, wynikający z umiejętności przywódcy, zwanej „Zdolności przywódcze”, obniżono do 4%.
  • Bonusy prędkości przeładowania, wynikające z pasywnych umiejętności dowódcy „Ładuj i strzelaj” i „Gotowy, odpal”, zredukowano do 6%.
  • Bonusy prędkości przeładowania, wynikające z aktywnych umiejętności dowódcy „Moc w liczbach”, „Giant Killer”, „Fired Up”, „Ogień na życzenie”, „Brawler”, „Determinacja” i „Niech się pali”, zostały zredukowane o połowę i wynoszą teraz 6-10%.
  • Bonus prędkości przeładowania, wynikający z aktywnej umiejętności dowódcy „Na pożarcie płomieniom” został zredukowany do 20%.
  • Bonus prędkości przeładowania, wynikający z umiejętności ładowniczego „Szybki ogień” zredukowano do 2,5%.
  • Materiały eksploatacyjne, odnoszące się do statystyk załogi (batony proteinowe i napoje energetyczne) nie wykluczają się teraz wzajemnie, ale nie mogą się już nakładać.

Pełną listę zmian wprowadzonych w tej aktualizacji znajdziecie na stronie głównej gry.

Hmmm… mam pakiet Błyskawica do rozdania – ciekawe czy ktoś byłby nim zainteresowany?

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Długo kazali czekać ,ale wreszcie jest.

Aniol

No w końcu zrobi sie „kolorowiej” na mapach 😀
A co do pakietu 😛 Błyskawicznie bym przejął 😀

WBoski

Pakietem Błyskawica zawsze 🙂

K4rl1t0

Bardzo chętnie bym przygarnął pakiecik 🙂
Pozdrawiam serdecznie.

cyb3r78

Bardzo chętnie przygarnę pakiet. Pozdrawiam