Ubisoft ogłosił, że beta testy The Divsion dla wersji na PC rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 31 stycznia.

Nie będzie to jednak open beta, co oznacza, że aby móc zagrać należy wcześnie zakupić grę, lub też zdobyć klucz dostępu do beta testów.

Grę będzie można ściągnąć 48 godzin przed rozpoczęciem beta testów i nie jest ona obłożona klauzulą NDA, co oznacza, że będzie można ją nagrywać, jak i streamować.

Zgodnie z FAQ, beta The Division jest okazja aby przetestować grę, zanim nastąpi jej oficjalna premiera. Służyć będzie ona także upewnieniu się, że gra jest zbalansowana, a serwery stabilne. Wersja ta nie będzie jednak pełna wersją tej długo oczekiwanej gry.

Co ciekawe, na pytanie o minimalne wymagania komputera napisano:

Gra jest jeszcze w fazie rozwoju, a my upewniamy się, że dostarczymy naszym graczom najlepsze możliwe wrażenia. Obecnie jesteśmy na tym etapie produkcji, gdzie nie ma jeszcze sfinalizowanej optymalizacji technicznej dla każdej wersji gry.

To kto z Was weźmie udział w beta testach?

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

Przyznam, że byłem zaciekawiony gdy pierwszy raz usłyszałem. Ale potem, im bardziej tę grę odkrywali tym bardziej wydaje mi się… pusta. Taka… niewyjątkowa strasznie. Może amerykanie lubią tego ducha „razem przezwyciężymy zło” ale mnie to nie łapię. I bardzo słaba koncepcja reklamowa oparta na tym jednym absurdalnym motywie…. zbyt mało ciekawa gra mi się wydaje poprostu, co ona ma czego nie ma gdzie indziej?

Marek Szubert

Klucz kupiony. Szkoda tylko że tak krótko potrawa beta. Dobrze że nie będzie otwarta, dzięki temu nie powinno być problemów z wbiciem na serwer. Dziennikarze ogrywali już Division na xbox`a. Nie wygląda to źle.