Piątek wieczór… ArcheAge… No to już chyba wiadomo o co chodzi? Czas na podsumowanie wczorajszego streamu!

Muszę powiedzieć, że wczorajszy stream był dość… interesujący, gdyż nie pamiętam aby wcześniej było organizowane przez Trion coś podobnego. W studiu obecna była producenta Amary, jej szefowa Rebecca Wise, która odpowiedzialna jest za lokalizację gry, wykonawczynie tytułowej piosenki z aktualizacji 2.5 – zsepół Invocation Array oraz Celestrata.

20160122_archeage-stream

Kilka ciekawych informacji z tego streamu:

  • Jeśli chodzi o lokalizację historii związanej z nową instancją – MistSong Summit, to była ona bardzo trudna gdyż… nie było takowej. W wersji koreańskiej instancja ta po prostu się pojawiła, bez żadnego wprowadzenia i przedstawienia postaci. Jedyne informacje związane z tym miejscem, jakie otrzymała ekipa Trionu, były słowami koreańskiej piosenki związanej z tą aktualizacją. Na podstawie tego Rebecca wraz z Kendalem stworzyli historię tego miejsca oraz postaci, jakie w nim się znajdują.
  • Zespół Invocation Array gra w ArcheAge od premiery gry.
  • Po wprowadzeniu aktualizacji 2.5 na serwer testowy okazało się, że gracze wykryli dwie zmiany, jakich XL Games nie uwzględnił w notkach: wzrost kosztu zmiany drzewek klasowych u kapłanki Nui oraz potworny nerf w paczkach za ryby. Obie te zmiany, dzięki szybkiej reakcji graczy oraz prośby Trion, zostaną wycofane i nie trafią na serwery Live.
  • Pamiętacie event Hero’s Welcome, gdzie gracze mogli otrzymać mounta gryfa? Event ten powróci wraz z aktualizacją 2.5 ale nagrodami głównymi będzie strój oraz pet bojowy. Od 27 stycznia, rzeczy te będzie można odebrać poprzez konto Glyph i będą one tymczasowe. Dzięki codziennemu otwieraniu specjalnych paczek, gracze będą mogli otrzymać je na stałe. Gracze, którzy logowali sie do gry w ostatnim czasie otrzymają dodatkowe przedmioty, w tym grimoire.

20160122_archeage-stream-slide-7

  • Od 27 stycznia dostępne będą nowe pakiety, które zakupić będzie można na stronie ArcheAge – BloodSong Archeum Pack. Gracze, którzy zdecydują się je zakupić otrzymają między innymi taxy, czerwone charmy, potiony na labor, skillsaver pendant,  nowy kuter oraz przenośny magazyn w postaci pojawiającego się Daru z kufrem.

20160122_archeage-stream-slide-6

Dodatkowo ekipa ArcheAge zaprezentowała nowy zwiastun aktualizacji 2.5 – Krwawa Pieśń, który to został stworzony przez Trion.

Ostatnie 20 minut piątkowego streamu to koncert na żywo w wykonaniu Invocation Array.

Jeśli chcielibyście wiedzieć więcej na temat aktualizacji 2.5 to możecie poczytać wpisy na stronie (1, 2, 3, 4, ) oraz na forum. Tam też znajdziecie informacje na temat rzeczy odkrytych w plikach: panda glider, nowe event na Freedich za honor i wiele innych 😀

 

Jeśli spodobało się Wam to podsumowanie, to zostawcie komentarz 😉

Poprzedni artykułPrzetrwaj plagę Czarnej Śmierci
Następny artykułPoradnik dla początkujących graczy Blade & Soul
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Chalski

Nowy kuter tylko za $$ ?

Kinya

Na to wygląda…

ghorn

Czy do odbierania nagród z hero’s welcome event bedzie wymagany aktywny patron, raz aktywowany patron na koncie czy tez bedzie to dostępne dla wszystkich graczy?

Kinya

Nic więcej nie powiedzieli poza tym, co napisałam 🙁 Podejrzewam, ze będzie jakis artykuł z większą ilościa szczegółów…