Niedawna premiera długo oczekiwanego Blade & Soul w naszym okazała się wielkim sukcesem i przyciągnęła już ponad milion graczy.

Ta koreańskie MMO ma rewelacyjny system walki i właśnie dlatego walki PvP na arenach w Blade & Soul są bardzo popularne we wschodnich ligach związanych z e-sportem. Wygląda na to, że szybciej niż mogliśmy to sobie wyobrazić, gracze z Zachodu także będą mogli wziąć udział w podobnych turniejach.

Liga ESL (Electronic Sports League) ogłosiła, że już 7-mego lutego dobędzie się pierwszy turniej dla graczy Blade & Soul z Europy i Ameryki, którzy mają minimalnie 15 poziom postaci.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić, że wprowadzamy ekscytujące mecze z Blade & Soul do naszej Ligi. Zarówno Ameryka Północna, jak i Europa będą mieć swoje turnieje 1 vs 1. Pierwszy rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę 7 lutego.

Turniej wykorzystywać będzie system cross-serwer w poszczególnych regionach. Osoby pragnące wziąć udział w tym turnieju powinny zarejestrować się i podać nazwy swoich postaci w regionie EU lub NA.

Turniej ten z pewnością przyciągnie rzeszę fanów gdyż już teraz przyjęto zgłoszenia od ponad 500 graczy z Europy i ponad 250 ze Stanów Zjednoczonych.

A czy Wy macie zamiar wziąć w im udział?

esl-b&s

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balrogos

To jakies jaja zarty? prima aprilis :|?

Anselmo

hmmm , nie marnują czasu.