Wczoraj wieczorem Daum Games Europe, wydawca Black Desert Online w Europie i Ameryce, ogłosił iż oficjalna premiera tej zaplanowana została na 3 marca.

Oznacza to, że osoby posiadające  pakiety Conqueror będa mogły zalogować się do gry już 28 lutego, Explorer – 1 marca, a Traveler 24 godziny przed premierą. Aby skorzystać z możliwości wcześniejszego dostępu do gry należy zakupić jeden z powyższych pakietów najpóźniej do 26 marca.

 

Od dzisiaj także można rejestrować się na stronie Black Desert Online aby mieć szansę wziąć udział w zamkniętych beta testach tej gry, które to zapowiedziane zostały na 18 lutego.

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

jupiiii 🙂

Joe Rachitynowy

to będzie f2p?

Kinya

nope B2P

Varius

Jak z PVE w końcu w tej grze? Boje się że to będzie kolejny ArchAge syf kiła i mogiła. Valencia odrazu będzie z instancjami ?

Kinya

Walencja chyba będzie za jakiś czas dopiero. Wg mnie ArcheAge oferuje o wiele większą różnorodność rozgrywki niż BDO. Na pewno system walki w BDO jest o wiele fajniejszy, no i grafika.

Varius

Moja gra w ArcheAgea zakończyła się, przy sieagu gdy zamku nie mogli nam zniszczyć, poczym jednego bosa nie mogliśmy zabić. Pozostała nam farma i dwie instancje. Brak engameu seta broni bo albo za drogie albo faile przy craftach które też nie były tanie. Blade n Soul odpada, wiec może Black Desert ? może za x lat Bless.. Brak mi gry jak AION… i PVP i PVE.

Kinya

Oblężenia w AA zmieniły się i zmienią się jeszcze bardziej w 2.9. Atak jest o wiele łatwiejszy teraz w porównaniu do tego co było. Bless niby ma byc jeszcze w tym roku 😉