Dzisiejsza aktualizacja Glorii Victis wprowadziła do gry edytor herbów gildii, który pozwala graczom tworzyć i modyfikować wielowarstwowe herby złożone z tła, deseni oraz symboli!

Dzięki temu wzrośnie znaczenie gildii w świecie Glorii Victis, jako że w najbliższej przyszłości herby pojawią się na sztandarach w lokacjach przez nie kontrolowanych.

20160215_GV_herby

Aktualizacja ta wprowadziła także pokaźną ilość poprawek i usprawnień wydajności gry, serwerów, rozgrywki oraz interfejsu, takich jak naprawa czatu drużyny, zwiększona płynność kontroli ruchu kamery, czy też usprawnione wykrywanie trafień.

W chwili obecnej trwają ostatnie szlify przed wprowadzeniem w pełni przeprojektowanej osady Mereley oraz należącego do niej grodu. Nie tylko będą miejsca te znacznie bardziej intuicyjne dla nowych graczy, lecz także, dzięki masywnym drewnianym murom i długim domom, o wiele bliższe kulturze Ismirów – nacji okrutnych wojowników z mroźnej północy. Po zakończeniu prac nad Mereley, ekipa Gloria Victis ma w planach przeprojektować Dunfen – główne miasto drugiej nacji, Midlandczyków.

20160225_Gloria-victis

Oto najważniejsze zmiany i nowości, a całość notek znajdziecie na stronie głównej gry:

  • Wprowadzono edytor herbów, który dostępny jest w oknie gildii
  • Upłynniono ruchy kamery względem postaci
  • Usprawniono system wykrywania trafień
  • Dodano komendę odpowiedzi na ostatnią wiadomość prywatną na czacie: /r
  • Wprowadzono poprawki w AI
  • Dodano komunikat na czacie, gdy gracz wpisze niepoprawną komendę