Wydawca poświęconej walkom pancernym gry Armored Warfare, rozpoczyna w dniu dzisiejszym nową promocję – Złotą Kampanię, która skierowana jest specjalnie do polskich graczy grających w „Świat Czołgów”.

Żądni złota i sławy nowicjusze oraz weterani walk pancernych, którzy odważą się podjąć wyzwanie, mogą zarejestrować się do 14 lutego na nowo uruchomionej stronie promocji i walczyć o wirtualną fortunę. Celem graczy jest osiągnięcie poziomu VI któregokolwiek pojazdu dostępnego w Armored Warfare (oprócz pojazdów premium) i rozegranie nim minimum jednej potyczki PvP lub PvE.

Na wykonanie zadania gracze mają czas tylko do 29 lutego. Ci, którym uda się wykonać misję, sami wybiorą nagrodę:

  • zestaw prezentów uprzyjemniający zabawę współczesnymi czołgami w Armored Warfare, na który składają się: 2500 jednostek złota, czołg Typ 59 i 30-dniowe konto premium
  • lub 2500 jednostek złota do „World of Tanks”.

Gracze, którzy wybiorą nagrody w Armored Warfare otrzymają do nich dostęp w przeciągu 24 godzin od momentu dokonania wyboru. Natomiast w przypadku wybrania złota do wykorzystania w innej grze o czołgach, gracze zostaną poproszeni o podanie nazwy swojego konta lub adresu e-mail, na który w przeciągu 14 dni zostanie przyznana nagroda.

Zgodnie z regulaminem, w promocji tej uczestniczyć mogą tylko osoby, które wcześniej nie posiadały zarejestrowanego konta w Armored Warfare. Co ciekawe, to byłam w stanie dodać swoje istniejące konto w AW do promocji, ale może dlatego, że nie mam czołgów na poziomie VI?

Po wykonaniu warunków promocji na profilu gracza na stronie aw.my.com/user pojawi się specjalny baner, który przekieruje do ekranu wyboru nagrody, gdzie z pomocą instrukcji, uczestnik będzie miał prawo wyboru nagrody.

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W Armored Warfare gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

hmmm, dawno nie włączałem gierki, może czas wrócić

Kinya

To zaloz nowe konto tak na wszelki wypadek, gdyby rzeczywiscie byla to promocja tylko dla nowych kont 🙂

Joe Rachitynowy

moje orginalne konto i tak było słabe więc dla pewności tak zrobię 😀

OuttaControl

„””Dziękujemy za twoje zainteresowanie! Promocja jest ograniczona tylko dla nowych kont.
Starzy gracze będą uwzględnieni w przyszłej promocji. Do zobaczenia na polu bitwy!”””

Typowe…..

LoOBuZ

Za wcześnie taka próba zdobycia nowych graczy z WoT.Gra jest niedorobiona póki co MM jest do bani.Czasami ciężko grać bo takie cyrki na mapach ze szok pojazdy zmieniaj pozycje o kilka metrów ,widzisz model pojazdu celujesz do niego strzelasz a okazuje się że kamień jest przed nim.Chociaż mogli by poprawić bugi na mapach.Jeszcze ta promocja im bokiem wyjdzie.