Najnowsza aktualizacja Paladins dodała do gry nowego bohatera – Grover, The Wild, oraz wprowadziła spore zmiany w systemie kart.

Do gry wprowadzono neutralne karty, które są wspólne da wszystkich bohaterów i pozwalają na większe możliwości w doborze kart. Karty te skupiają się na podstawowych umiejętnościach takich jak zmniejszenie efektów kontrolnych postaci, zwiększenie prędkości poruszania, czy też zadawanie większej ilości obrażeń.

Dodatkowo zmieniono funkcjonalność kart w grze. Od teraz gracze wybiorą 5 kart w lobby i będą one wszystkie wyposażone od razu w momencie rozpoczęcia meczu. Karty będą mieć teraz 4 poziomy i w miarę trwania rozgrywki, gracze będą mogli zwiększyć poziom poszczególnych kart.

Jeśli chodzi o nowego bohatera, to Grover jest postacią, która walczy wręcz z kilkoma atakami obszarowymi. Jego podstawową bronią jest siekiera, która zadaje sporę obrażenia na bliskim zasięgu, ale może być też rzucona w przeciwnika. Kolce i kwiaty to zdolność, która jednocześnie zadaje obrażenia przeciwnikom oraz leczy sojuszników.

Poprzedni artykułNadchodzi Liga ResourceBall!
Następny artykułUparta bestia i drapieżne piranie