W dniu wczorajszym Ubisoft opublikował kolejny zwiastun ich najnowszej sieciowej strzelanki – Tom Clancy’s The Division.

Film ten prezentuje fabułę gry oraz przybliża miasto, w którym będą musieli przeżyć agenci tej elitarnej jednostki. W zwiastunie tym możemy także zobaczyć przeciwników z jakimi przyjdzie nam walczyć, lokacje oraz kilka specjalnych umiejętności, jakie może zdobyć nasza postać.

Premiera gry zapowiedziana została na 8 marca, jednak z najnowszym komunikatem Ubisoftu zalogowanie do gry będzie już możliwe dzień wcześniej, gdyż serwery uruchomione zostaną już 7 marca o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Tak dla przypomnienia – The Division jest sieciową strzelanką z elementami RPG, która nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową z fabułą w trybie singleplayer. Z pewnością najważniejszym elementem tej gry będą Strefy Mroku, miejsca gdzie toczyć się będą walki PvEvP.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Tak mi sie skojarzylo – gra z serii „All your money are belong to us” 🙂
Ale na serio, oceniajac gameplay z bety, to instancje mega puste. Jak dla mnie gre powinni jeszcze dopracowac pare miesiecy.