Studio BattleState Games opublikowało kolejny dziennik developerski, tym razem prezentujący w jaki sposób powstają elementy 3D w strzelance The Escape from Tarkov.

Na filmie devsi opisują proces tworzenia bogatego, ale zniszczonego świata, począwszy od elemementów architektury, aż po broń i postacie.

Niestety dziennik ten jest w języku rosyjskim i dostępne są tylko napisy angielskie, mimo wszystko uważam, że i tak warto go obejrzeć. Jak na razie gra ta prezentuje się rewelacyjnie.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Mogli sie troche bardziej postarac. Ja rozumiem ze to studio rosyjskie, ale gre wydaja 'all around the world', wiec norma komunikacyjna jest jezyk angielski. Im bardziej jestes user-friendly tym wiecej klientow masz szanse pozyskac. A tak, jak narazie, mimo ze robia cos ciekawego, zamykaja sie tylko na rynki rosyjsko jezyczne. Szkoda :/

Rafał

Rosyjski tylko dodaje klimatu…

Wabciu

To raczej nie jest duże studio więc nie trzeba od nich tak dużo wymagać. Zresztą napisy są. (ale mimo wszystko mogliby oszczędzić tej cyrylicy w tytule wideo)

Daniel Dieselowski

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=31481

Tutaj macie po polsku, gdyby ktoś potrzebował.

Jak dla mnie, mimo że ta gra to nie jest taki super survival, a coś bardziej jak „mod” w Arma 3 „Wasteland” to i tak zapowiada się bosko, żeby DayZ takie było, albo H1Z1, dodać do tego większą mapkę, i bardziej na survival, to byłoby bosko, no ale cóż.