Wraz z aktualizacją 0.14, która kilka dni temu trafiła na serwery Armored Warfare, w grze tej pojawiły się także groźne nowe bestie – pojazdy z serii Wilki.

Od 24 marca do 6 kwietnia 2016, gracze będą mogli zakupić następujące pojazdy premium:

 • BMD-2 WOLF – pojazd rozpoznawczy 5 poziomu
  • Opracowany na potrzeby sowieckich sił powietrznodesantowych na początku lat 80-tych, BMD-2 to lekki opancerzony transporter piechoty, uzbrojony w 30mm działko oraz PPK. Szybki, mały i zwinny jest jednym z najefektywniejszych zwiadowców na tym poziomie.
 • Wiesel 1 WOLF -pojazd rozpoznawczy 7 poziomu
  • Niemiecki Wiesel 1 jest lekkim pojazdem o napędzie gąsienicowym który może być transportowany drogą powietrzną. Jego głównym zadaniem jest działanie za liniami wroga oraz zwiad. Uzbrojony w potężne 30mm działko, Wiesel dzięki swojej mobilności może oflankować i zniszczyć prawie każdy pojazd.
 • Centauro 120 WOLF – niszczyciel czołgów 7 poziomu
  • a śmiercionośna odmiana włoskiego Centauro jest uzbrojona w 120mm działo zdolne zniszczyć nawet silnie opancerzone pojazdy z dużej odległości. Centauro 120 WOLF jest doskonałym snajperem, może pozostać niewykrytym podczas przemieszczania się pomiędzy osłonami.
 • Challenger 1 WOLF – czołg podstawowy 7 poziomu
  • Challenger 1 jest jednym z najtwardszych pojazdów na 7 poziomi. Jego gruby pancerz pozwala na przetrwanie intensywnego ostrzału, a dzięki 120mm armacie jest w stanie poradzić sobie na polu bitwy. Challenger jest idealnym rozwiązaniem dla graczy którzy chcą walczyć w pierwszej linii i prowadzić natarcie przez grad pocisków.

Pojazdy Wolf w Armored Warfare posiadają unikatowy wygląd – krwiste czerwone pasy na głębokiej czerni z wilczym emblematem, stworzony specjalnie dla tej czasowo limitowanej oferty. Oprócz wspaniałej grafiki maszyny te są w pełni ulepszone, zawierają załogę na maksymalnym poziomie i status premium. Paczka zawierająca Centauro 120, Challenger 1, BMD-2 i Wiesel 1 jest już dostępna, a dodatkowo można zakupić każdy z tych pojazdów osobno.

Może i nie Wilk, ale T-92 też potrafi namieszać… Mam 2 kody do rozdania, więc jeśli komuś brakuje to napiszcie co najbardziej podoba się Wam w AW, a ja wybiorę dwie osoby i nagrodzę kodami na ten pojazd. Macie czas do jutra, czwartek 31.03 do godziny 22.00.

aw_t92_0

4 KOMENTARZE

 1. Oj Korci, Korci ten Wolf Pack … Cóż mogę powiedzieć Ciociu Kiniu, CRYENGINE mi najbardziej się podoba z tego wszystkiego, ponieważ jest to odpowiedni silnik graficzny który nadaje się do tej gry, podoba mi się rozgrywka która jest dynamiczna, jakość oświetlenia, zniszczalne elementy, i płonące wraki przeciwników, ślady po gąsienicach kiedy śmigam sobie swoją Pumą, i wpieprzanie się w najlepsze bitwy, nie raz nie dwa brawura nie opłaciła ale co tam. F.U.N ! God Dammit ! Pozdro!

 2. Jedyny chętny na T-92… Gratki 😉 Wyslę Ci jutro kod w wiadomości na forum (bo chyba masz tam konto o ile dobrze pamietam?)

 3. Ja bardzo lobię wygląd niektórych modeli i ogólnie grafiki. Ale podstawowym plusem jest to ze zszarpane w pvp nerwy można ukoić strzelając sobie trochę w pve 🙂

Comments are closed.