Runda II rozpoczęta! Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com mam do rozdania dla fanów Skyforge unikalne Miłosne Pakiety – każdy o wartości 36 Euro!

W każdym z tych pakietów znajdziecie:

 • odblokowane klasy: Monk i Kinetic
 • Broń Legendary dla obu klas
 • Kostiumy klasowe dla obu klas
 • Skrzydełka Amorka
 • 30 dni premium
 • 25.000 Argentów
 • 5.000 Spark replicator
 • 2.500 Ethereal Cores
 • 3.000 Victor’s Medal
 • 500.000 kredytów
 • 1.000 Holy Text

Aby zdobyć ten pakiet wystarczy w komentarzu poniżej opiszecie, które miejsce (strefę, zonę, instancję) w Skyforge kochacie i za co oraz dołączyć screenshot Waszej postaci na tle tego miejsca.

Macie czas do północy 24 marca!

Cztery (4) najlepsze komentarze nagrodzone zostaną przeze mnie pakietami LOVE PACK.

Wyniki podam w komentarzu do tego wpisu w piątek , 25-go marca, po godzinie 22-giej czasu polskiego ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez forum BabaGra.pl wysyłając im prywatną wiadomość lub też przez konto na Disqus. Upewnijcie się więc, że macie ten sam nick na forum, co w komentarzu – jeśli inny to podajcie, lub też jeśli wygracie to wypatrujcie ode mnie maila na adres podany przy rejestracji w Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Skyforge jest darmową grą MMORPG osadzoną w uniwersum, gdzie śmiertelni i nieśmiertelni walczą o przetrwanie przeciwko mitycznym stworzeniom i najeźdźcom z kosmosu, wykorzystującym najnowsze technologie.

21 KOMENTARZE

 1. Zaladowac odlamkowy, skalibrowac celownik laserowy, przycelowac i… wroc, to nie ta gra. No i miast palnac przeciwpancernym, strzelamy strzala Amora!

  Do boju, do boju!!!

 2. Aelinar Divine Observatory -> To najwspanialsze miejsce z którego można uzyskać dostęp do wszystkich przygód Skyforge 😉

 3. Moim ulubionym miejscem w grze jest Hall of Greatness, Nie ma to jak poczuć się jak prawdziwy Bóg i popatrzeć jak reszta składa ci hołd.

 4. Machavann’s Avatar -> Kocham wyzwania, a czy może być ładniejsze miejsce do walki z bossem niż to ? 🙂

 5. Aristel’s Farm. Nie ma nic wspanialszego niż pozwolić umrzeć farmerom a uratować bezbronne dziewuchy zostając ich bohaterem.

 6. Hostile Terretories – Robisz drzewka walczysz hardo a w przerwach modlisz sie o ukonczenie P

 7. Zdecydowanie uwielbiam Divine Observatory, to tutaj zaczęła się moja przygoda z grą, tutaj poznałem wielu życzliwych i pomocnych ludzi. Zawsze znajdzie się osoba, z którą można porozmawiać na temat gry i nie tylko. Community w Skyforge jest jak najbardziej na plus przez co pokochałem tą grę i chcę jej odkrywać jej tajniki cały czas.

 8. Oczywiście Thorneus Camp. Wszechogarniający ziąb, zamarzające powietrze i migotliwe zorze polarne. Tej lokacji nie da się nie lubić. Wystarczy spojrzeć na obrazek – jak nie zachwyca, skoro zachwyca:)

 9. Factory 501 ! Najłatwiejsza najszybsza najprzyjemniejsza 🙂 każdy kto był doskonale wie 🙂 Aczkolwiek wahałem się jeszcze z inną mapką ale tą lubię najbardziej 🙂

   • Przepraszam, ale grypsko mnie rozłozyło i po prostu zapomniałam. A do tego święta. Już przeglądam wpisy i wybieram 😉

 10. Przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników konkursu. Obwiniam grypę i przygotowania do świąt.

  Oto zwycięzcy:
  BeMol
  Dante
  Escore
  BorsuK

  Gratuluję i postaram się jeszcze dzisiaj wysłać do was maila więc sprawdzajcie folder ze spamem.

Comments are closed.