Star Citizen to gra, która jest powodem wielu dyskusji, a to dlatego, że jest w pełni finansowana przez fanów tego tytułu, którym do tej pory udało się już zebrać prawie 110 milionów dolarów.

Plany Chrisa Robertsa, twórcy tej gry, są naprawdę olbrzymie i jeśli uda się je wszystkie zrealizować, to Star Citizen może okazać się wielkim sukcesem. Pomimo tego, że pierwotnie premiera gry zaplanowana została na 2015 rok, to jednak jak na razie RSI udostępniło osobom, które wsparły projekt, wersję Alpha. Powód opóźnienia jest prosty – od czasu ufundowania gry na Kickstarter, założenia tej gry znacznie się zmieniły i jeśli kiedyś doczekamy się jej premiery, to będzie to o wiele większy projekt niż wstępnie planowano.

Jeśli zastanawiacie się nad wsparciem tego projektu lub też chcielibyście po prostu zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi, to teraz jest doskonały moment. Na oficjalnej stronie gry, studio RSI poinformowało o uruchomieniu kolejnego darmowego tygodnia, w czasie którego wszyscy chętni mogą zalogować się do tej gry.

Do dyspozycji chętnych będą:

  • Star Citizen wersja Alpha 2.2, czyli rdzeń gry którą tworzy RSI składający się z kilku stacji kosmicznych, kilku środowisk, misji oraz miejsc do zwiedzania.
  • Arena Commander, czyli „gra w grze” gdzie gracze mogą wypróbować walkę oraz każdy statek dostępny w grze.
  • Moduł socjalny, czyli miejsce gdzie można spotkać innych graczy.

Klienta gry możecie ściągnąć stąd, natomiast sam event kończy się 20 marca.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Blady_12

Muszę kupić jakiś statek, żeby móc pobrać grę :/

Kinya

lol naprawdę? No tego w ulotce promocyjnej nie było 🙂

LoOBuZ

Pobiera sie bez statku,zjedź niżej i tam jest download.