LawBreakers to nowa sieciowa strzelanka drużynowa, tworzona na silniku Unreal 4 przez studio Boss Key Production, która w założeniach miała być grą opartą na modelu F2P, ale ostatecznie będzie pełnopłatnym tytułem.

LawBreakers dostępne będzie na platformie Steam jeszcze latem 2016. Do dyspozycji graczy będzie mnóstwo bohaterów z unikalnymi zdolnościami począwszy od Cronosa, który w celi śmierci przeżył porażenie prądem, aż do Axel, agenta federalnego, który walczy o sprawiedliwość. I to właśnie tą postać – Axel, można zobaczyć w najnowsyzm zwiastunie tej gry.

Enforcer, bo tak nazywać się będzie ta klasa nastawiona na bardzo dynamiczną rozgrywkę, wyposażony jest w pistolet, wyrzutnię rakiet oraz karabin grawitacyjny. Dodajcie do tego umiejętność wzbijania się w powietrze w połączeniu z buffem na prędkość dla sojuszników, i macie postać siejącą chaos w szeregach przeciwników.

 

Zwiastun ten jest pierwszym z serii prezentujących klasy dostępne w tej grze i fragmenty rozgrywki, które możemy w nim obejrzeć, pochodzą z wersji Alpha gry. Na targach PAX East produkcja ta została udostępniona graczom i jak na razie opinie o niej są bardzo pozytywne.