Tego się chyba spodziewaliśmy… Studio Boss Key – twórcy fajnie wyglądającego, ale nic-poza-tym LawBreakers, zakończyło swoja działalność. Nie pomogło nawet powołanie do życia Radical Heights, gry z popularnego obecnie gatunku Battle Royale.

LawBreakers to uruchomiona w zeszłym roku strzelanka drużynowa, która pierwotnie miała być tytułem Free-to-Play, ale po sukcesie Overwatch, Cliff Bleszinski podjął decyzje o przejściu na model Buy-to-Play. Z pewnością premiera tej gry dość pechowo zbiegła się w czasie z rosnącą popularnością PlayerUnknown’s Battlegrounds, a kiedy prasa to zauważyła, to usłyszała od założyciela studia iż „jeśli chodzi o niego, to prasa może spadać” (delikatnie przetłumaczone).

W kwietniu tego roku Cliff Bleszinski w końcu przyznał się do porażki i próbował uratować studio wydając na szybko kolejny Battle RoyaleRadical Heights. Zgodnie z jego słowami, gra ta na razie nie jest zagrożona, chociaż po rozpadzie studia, nie ma co spodziewać się jakichkolwiek aktualizacji.

Szkoda… To był po prostu zły moment dla LawBreakers. Myślę, że gdyby gra ta wystartowała rok wcześniej, to miałaby szansę zaistnieć na rynku.

Poprzedni artykułRust dodaje neutralny obóz i podwodną eksplorację
Następny artykułBless Online zdradza cenę oraz datę premiery na Steam Early Access