Green Man Gaming, wydawca sandboxowej gry osadzonej w czasach średniowiecza – The Black Death, szykuje się do wydania na Steam kolejnej survivalowej gry, ale tym razem rozgrywającej się w bardziej nowoczesnych czasach – Lifeless.

I niestety, będzie to kolejna gra, w której gracze wybijać będą siebie nawzajem oraz hordy niewinnych zombie. Ciekawe jak wiele jeszcze tego typu gier zostanie wydanych, zanim graczom znudzi się sandbox o tematyce survivalu i zombie.

No cóż, jeśli chodzi o Lifeless, to premiera we wczesnym dostępie na Steam zaplanowana została na czerwiec. Tymczasem ekipa pracująca nad tą grą przygotowała kolejny zwiastun. Po ostatnich zwiastunach ukazujących świat, tym razem zaprezentowano zawartość PvE, rodzaje broni, system walki oraz system grupowania.

Obejrzyjcie i powiedzcie, co o tym sądzicie?

https://www.youtube.com/watch?v=m4ZZC1fdqO4

3 KOMENTARZE

  1. Szczerze mam serdecznie dość nowych gier gier gier… zwłaszcza tego typu ? dlaczego ?

    bo nie jedną obserwuje i zagrałem… albo gra pozostaje w stadium niedorozwiniętym (tzn. zapewnili pewne rzeczy devsi na start i potem mało co rozwija się.. albo wgl nie rozwija się… )

    nie lepiej skupić się na jednym produkcje i rozwijać ? odpowiednie modele biznesowe i mechanika i po kłopocie finansowym 😛

  2. Ja tez mam dosc Earlly Accesow bet alf sret ted, i nie zrobili pierwszej gry a robia druga a mina lata kiedy bedzie grywalna, biarac pod uwage ze „pelne” gry dzisaj tot ez takie EA i przykladem jest miedyz innymi BF4 duze zaplecze winansowe a gra stala sie grywalna po ponad roku jako tako.

  3. Też mam dosyć wysypu tych gier. A już totalnie tego, że każda jest niemal taka sama jak każda inna, a jak faktycznie jest inna.. To marne szanse aby w ogóle wyszła z alpha

Comments are closed.