W dniu dzisiejszym, francuskie studio Sloclap, ujawniło grę która jest przez nich tworzona i muszę powiedzieć, że tytuł ten przykuł moją uwagę.

Absolver raczej nie będzie MMORPG, chociaż nie jestem tego aż taka pewna. W opisie użyto sformułowania „online combat RPG”, co troszkę brzmi jak MMORPG akcji, ale z pominięciem „massive multiplayer”. Tak naprawdę, to na obecna chwilę nie wiele wiadomo o tej grze, oprócz tego, że gracze będą mogli zwiedzać świat oraz brać udział w walkach zarówno PvE, jak i PvP. Gra ta nastawiona będzie na walkę wręcz, dzięki czemu Absolver zdecydowanie wyróżnia się na rynku pełnym survivalowych strzelanek z zombie.  Premiera Absolver zapowiedziana została na rok 2017 na PC oraz konsole.

Gra Absolver ubiera graczy w maskę Prospecta, który złożył przysięgę i chce dołączyć do Absolverów, elitarnego korpusu żołnierzy walczących o utrzymanie stabilności na świecie. Gracze, monitorowani przez Przewodników, nowych władców Imperium Adal, będą wędrować przez opuszczone ziemie i napotykać innych Prospectorów, a to wszytko aby poznać swoje miejsce w tym świecie i w końcu stać się Absolverem. Po drodze uczyć się będą nowych stylów walki oraz ataków, zdobywać lepsze bronie, siłę i zbroję. Walki pomiędzy wojownikami to intensywne ataki, uniki oraz zwody, a do tego w pełni konfigurowalny styl walki, włączając w to broń, a nawet sekwencje ataku. Zbudujcie drożynę wojowników aby walczyła przy Waszym boku w lochach Adal 9PvE) lub też zaprezentujcie swoje umiejętności walki na specjalnych arenach (PvP), które znaleźć będziecie mogli w świecie gry.

I muszę powiedzieć, że zaprezentowany styl graficzny tej gry, wygląda bardzo interesująco.

A jak Wam się podoba Absolver?

 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Mogli jakieś info o becie chociaż dać Q.Q, ale potwierdzam po trailerze zapowiada się fajnie (może po za grafiką, taka trochę LoLowa ale to jest najmniejszy szczegół) no i plx niech to w jakimś stopniu będzie MMO, PLX!!!

Comments are closed.