Studio WildCard zdecydowanie wie jak zachęcać graczy do logowania się do ARK: Survival Evolved. Teraz bowiem można zdobyć w tej grze nie tylko sławę, ale i bogactwo!

W nowo ogłoszonym konkursie pierwsze plemiona, które pokonają oba bossy na nowych oficjalnych serwerach PvP na mapie The Center, otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500$. Bez względu na to czy gracie w wersji na PC, czy też na Xbox, macie szansę na zdobycie tej nagrody. 500$ dostanie bowiem nie tylko pierwsze plemię w wersji na PC, które pokona Broodmother i Megapithecusa, ale i także pierwsze plemię w wersji na XBox.

Dowodem na pokonanie tych stworzeń ma być zrzut z ekranu po walce, na którym widać nie tylko nazwę serwera, ale także łupy jakie zostały zdobyte z zabitych bossów. Wszystkie prace należy zamieszczać w wątku poświęconemu konkursom, który znaleźć można na oficjalnym forum ARK.

20160526_ARK_Bosses

Inne ważne informacje dotyczą planowanych zmian w biomach znajdujących się na wyspie ARK, w tym wprowadzenie nowego środowiska – Redwood Forest, które to nastąpić mają już w przyszłym tygodniu. Zgodnie z zapowiedzią, część terenów ulegnie zmianie i z pewnością wpłynie to na wybudowane w tych rejonach bazy. Aby dać graczom szansę na przeniesienie baz, już dzisiaj w grze pojawią się wyraźne znaczniki wskazujące granice tych zmian.

No to jeśli macie pecha i Wasza baza znajduje się w strefie, która ulegnie zmianie, to macie teraz tydzień na jej przeniesienie lub też odzyskanie surowców użytych do jej budowy.