Gracze ArcheAge mogą się cieszyć, gdyż TRION postanowił uczcić zabicie najpotężniejszej bestii – Leviathana, poprzez specjalny buff.

Aby upamiętnić to wydarzenie, w Marianpole, Austera, Growlgate oraz w Diamond Shores pojawią się specjalne trofea.

archeage-trofeum-leviathan-buff

Gracze na wszystkich serwerach, poza Kyrios – NA, beda mogli kliknąć na to trofeum i otrzymać 2 godzinny buff, który dodawać będzie: +10% XP, +10% Honor, +10% Vocation, +10% Loot Drop.

Jeśli chodzi o serwer Kyrios- NA, na którym to zabito ta bestię, to gracze otrzymają nieco mocniejszego, zwycięskiego buffa:  +15% XP, +15% Honor , +15% Vocation, +15% Loot Drop.

Trofeum to będzie dostępne w miastach ArcheAge do 14 czerwca!

To nie koniec dobrych wiadomości, gdyż właśnie teraz jest także dobry moment na to, aby ulepszyć swój sprzęt!

Do 21 czerwca szansa na regrade od poziomu Rare do, i włączając w to, Unique, została zwiększona o 1,5x. Dodatkowo, tymczasowo usunięto możliwość zepsucia sprzętu z poziomu Celestial na Divine, zastępując ją szansą na zmniejszenie poziomu do Arcane!

No to na co czekacie – logować sie do gry i korzystać 🙂

4 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie podobały mi się eventy typu tego „szaleństwa regradeowania”. Nie tyle, że nie mam golda by sobie ulepszać eq co po prostu psuje to balans w i tak nie zbalansowanej grze, a charmów w Item Shopie nawet nie będę komentował.

      • 4 great sukces w mojej prawie 2 letniej historii z AA, 2 epik (nie licząc peleryny i amuletu z halcy), no ale takie naramy to spokojnie nie ważne ile golda już stracę na tym evencie i tak będę na plus.

Comments are closed.