Jestem przekonana, że niektórzy z czytelników zmęczeni są już feerią kolorów, jakie widać w najnowszych grach MMO – szczególnie tych azjatyckich, i czekają na produkcję o nieco cięższym klimacie.

Kilka miesięcy temu wspominałam Wam o wampirzym MMO tworzonym przez studio Prelude Games Factory – Dogma: Eternal Night (poprzednio: Project Dogmat). Gra ta zapowiada się dość ciekawie i mimo nieudanej kampanii na Kickstarter, twórcy nie przestali pracować nad jej rozwojem.

W zeszłym tygodniu ekipa Dogma: Eternal Night opublikowała trzy nowe filmy prezentujące postęp prac nad tworzeniem tego tytułu. Pierwsze dwa przedstawiają możliwości personalizacji wyglądu dla postaci żeńskich i męskich w wersji człowieczej oraz to, jak będą one wyglądały po przybraniu formy wampira. Trzeci film natomiast pokazuje niektóre efekty pogodowe jakie będą obecne w grze, takie jak deszcz oraz jego wpływ na zmianę wyglądu otoczenia.

Mam tylko nadzieję, że noce w tej grze będą na tyle ciemne, że nie będzie można zobaczyć tych litrów krwi przelanych w bocznych alejkach.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.