Trzy tygodnie temu polskie survivalowe MMO – Edengrad, z sukcesem zakończyło swoją kampanię na Kickstarter. Nie oznacza to jednak, że devsi osiedli na laurach i udali się na zasłużone wakacje.

Ostatnie kilka tygodni to wytężone prace, których celem było poprawienie optymalizacji, AI przeciwników oraz wprowadzenie kilku interesujących rozwiązań. A to wszystko po to, aby już we wrześniu udostępnić fanom wersje Alpha tej gry.

201607`2_edengrad-fps

Osoby zaglądające na stronę BabaGra i czytające o moich przygodach w różnych tytułach, z pewnością wiedzą, że uwielbiam zwiedzać i odkrywać ciekawostki poukrywane w świecie. Ekipa Edengrad rozumie, że istnieją takie osoby jak ja, dlatego też wprowadziła do gry skrzynie z łupami, które znajdować się będą w miejscach o „jakich nawet byśmy nie pomyśleli”.

Graczy lubiących rywalizacje pomiędzy klanami, czy też osadami, z pewnością ucieszy informacja, że studio Huckleberry Games bardzo mocno pracuje nad tym, aby wojny te były tak bardzo wciągające jak to możliwe. Cel jest prosty: dobry dowódca będzie mógł wybrać bitwę, nawet pomimo przeważającej liczby wroga. I właśnie dlatego do gry wprowadzono pierwszą pułapkę – miny lądowe.

Dodatkowo ulepszono grafikę gry, dodano nowe misje oraz lokacje, a także mnóstwo efektów dźwiękowych. Ekipa Edengrad powiększyła się także o nowych programistów oraz testerów.

No cóż, to trzymamy kciuki i czekamy na wersję Alpha tej gry.

201607`2_edengrad-mina