Wiecie co – patrząc na to, co od kilku lat dzieje się w Studio Red 5 i jaki to ma wpływ na FireFall, czują się jak osoba przynosząca tylko złe wiadomości.

Chciałabym, i to bardzo, chociaż raz napisać coś dobrego o FireFall zważywszy na to, że swego czasu bardzo dużo grałam w ten tytuł i miałam niesamowitą frajdę. Nadal uważam, że gra ta jest naprawdę oryginalna i mogłaby osiągnąć sukces, gdyby nie dziwaczne posunięcia finansowe oraz tragiczne zarządzanie w czasie wieloletnich beta testów. Niestety, premiera FireFall nie okazała się sukcesem, a ostatnie dziwne posunięcia z akcjami firmy do której należy Studio Red 5 (zawieszenie notowania), także nie wróżą nic dobrego.

Po tylu rundach zwolnień w tej firmie na przestrzeni ostatnich lat, straciłam już rachubę i nie wiem ile osób ostatnio pracowało nad FireFall. Jedno co wiadomo, to to że liczba ta zmniejszyła się jeszcze bardziej. Nie jest to potwierdzona informacja, ale mówi się o tym, że zwolniono wszystkich amerykańskich pracowników studia Red5, wliczając w to wieloletniego Community Managera FadedPez.

Po prostu żal FireFall. Tylko czekam na informację, kiedy zamkną serwery. Aż przykro 🙁

 

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/69413185″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”300″ iframe=”true” /]

4 KOMENTARZE

  1. Nie pierwsza i nie ostatnia gra, którą rozwalili goście w garniakach. EA byłoby dumne 😀

  2. Póki trwało, było fajnie, tylko końcówka była dołująca no i stracony potencjał na grę. Szkoda też wszystkich znajomości które się zawarło przez te lata, mam nadzieję że będziemy jeszcze na siebie wpadać w sieci.

    • Mnie to denerwuje juz nigdy nie rusze zadnej AT, CB,OB, EA bo to paranoja tyle gier ma taki status i nigdy nie zostaja ukonczone i caly czas i hajs poszedl na zmarnowanie

Comments are closed.