Kilka dni temu ekipa Ubisfot poinformowała, że opóźnia premierę kolejnego płatnego rozszerzenia – Przetrwanie, ponieważ najważniejszym celem jest poprawa rozgrywki w The Division.

Wygląda na to, że chęć poprawienie gry w zapowiedzianej na październik aktualizacji 1.4, jest na tyle ważna, że Ubisoft zdecydowało się zaprosić do siedziby Massive Entertainment graczy, którzy pomogliby im w zdefiniowaniu najważniejszych problemów.

Od jakiegoś już czasu ekipa The Division zbiera opinie graczy na temat zmian, jakie powinny zostać wprowadzone, ale to chyba nie jest wystarczające. W piątek ekipa Ubisfot poinformowała, że postanowiła zaprosić do studia graczy, aby móc z nimi przedyskutować zmiany zaplanowane na październik. Elite Task Force, bo taki kryptonim nadany został tej wybranej grupie graczy, poleci na koszt Ubisoft do Malmo, aby wziąć udział z devsami na temat przyszłości tej gry.

Za dwa tygodnie, zaprosimy osoby ze społeczności gry do Massive, po to aby pomogli uczynić aktualizację 1.4 tak dobrą, jak to możliwe. Ten rodzaj bezpośredniej interakcji pomiędzy ekipą developerów, a tymi co każdego dnia ratują Nowy York w The Division, jest z pewnością jednym z kluczowych sposobów na poprawę rozgrywki dla wszystkich graczy.

Szukamy osób ze społeczności gry, które chcą wziąć udział w warsztatach oraz dyskusji w siedzibie Massive w Malmo, Szwecja. Nie musicie być światowej sławy Youtuberem, olbrzymim streamerem lub bohaterem podcastów aby móc wziąć w nich udział. Jeśli grasz w The Division i jesteś gotowy dołączyć do nas w Massive na kilka dni oraz chętny do rozmowy, to chcielibyśmy się z Tobą spotkać.

Jeśli zainteresowała Was ta inicjatywa Ubistoft, to możecie zgłosić się poprzez wypełnienie specjalnej ankiety. Oczywiście, nie wszyscy pojadą, więc trzeba przekonać desów z Massive, dlaczego powinni zaprosić właśnie Was. Oczywiście koszt hotelu i przelotu pokryte są przez Ubisoft, a jedynym wymogiem jest abyście byli dostępni w dniach 7-9 wrzesień.

Higby dyrektorem w Massive Entertainment

Co o tym myślicie? Czy Massive ma szansę na uratowanie The Division? A może trwają już prace nad The Division 2?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.