W trakcie trwających targów PAX West ekipa Trion ujawniła kilka szczegółów dotyczących ArcheAge, które mogą Was zainteresować.

Zacznijmy od tego, że już za dwa tygodnie ArcheAge obchodził będzie swoje drugie urodzinki i w związku z tym gracze mogą spodziewać się dużej ilość eventów, a jedną z nagród będzie Seabug mount. W tym samym czasie uruchomiony zostanie po raz kolejny promocja Welcome Back, mająca zachęcić graczy do powrotu. Pamiętajcie, że do tej pory osoby, które logowały się w przeciągu ostatnich 30 dni od uruchomienia promocji, otrzymywały lepsze nagrody.

Wrześniowa aktualizacja ma także dodać możliwość budowania zamków na Exeloch i Sungold Fields.

Aktualizacja 3.0, nazwana przez Trion Revelation, zapowiedziana została na grudzień. Wraz z nią do gry trafią dwie nowe rasy, sześć nowych zon, zdolności Abyssal (koniec z nazywaniem ich Hatred) oraz mnóstwo innych zmian.

Wszystko co powinniście wiedzieć o ArcheAge 3.0

W tym samym czasie uruchomione zostaną także dwa nowe serwery ArcheAge – dostępne TYLKO dla zupełnie nowych kont. Dlaczego nowe konta? Po to aby gracze nie mogli korzystać nagromadzonego labora i punktów lojalnościowych. Trion ma nadzieję, że w ten sposób odwzorowana zostania ta po-premierową gorączka i ekscytacja, jaka panowała dwa lata temu. Wiem, że niektórzy z Polaków, którzy zakończyli już swoja przygodę w ArcheAge, planują powrócić, aby po raz kolejny spróbować podbić ten świat. A Wy?

W planach ekipy ArcheAge jest aby dodać terytorium Reedwind, wraz z wielkim latającym bossem, w styczniu 2017.

To co o tym myślicie o planie uruchomienia kolejnych serwerów?

 

3 KOMENTARZE

  1. No i po to żeby ludzie na nowo labor poty kupowali, rzeczywiście nowy świat jest tak potrzebny, przecież na wszystkich innych kolejki i te tłumy nie dają żyć.

    • To nie chodzi o to, że za duzo ludzi na starych tylko calkowicie swiezy bedzie bardziej atrakcyjny dla tych co skonczyli gre. Nie beda musieli az tak gonic tych co farmili sie ponad rok po tym jak oni przestali grac. Co prawda mozna latwo obejsc jak mysle szybko. Robisz nowe konto. Tworzysz postac na EU nowym. Tworzysz konto na US starym. Wysylasz sobie kilkadziesiat czy kilkaset APEXow zalezy kto jak farmi. I wuala f2p z setkami tysiecy kredytow na start 🙂
      Ale liczy sie poczucie „rownej szansy” dla powracajacych.

      • Ale zaraz, przecież oni chcą tylko dla nowych bo „Po to aby gracze nie mogli korzystać nagromadzonego labora i punktów lojalnościowych.” ok lp, ale przecież nadal mogę sprzedać wszystko i kupić od cholery TRADOWALNYCH labor potek i je przekazać nowemu kontu (no chyba że nie mogę nim założyć konta na innym świecie ale to byłoby dziwne). No i zawsze mogę te potku kupić właśnie za kredyty a je za $$$ a na pewno się znajdą tacy co będą chcieli szybko być „najlepsiejsi”. Ale to jest naprawdę zabawne, z wieloma ludźmi jak gadałem byli bardziej za mergem wszystkich serwerów w jeden (i ja się pod tym podpisuję) a TRION „nie sorry, merg się nam nie opłaca, musimy otworzyć nowy bo mamy za mało hajsu” (tak żeby nie było ten wniosek jest nie tylko z tego newsa ale wystarczy popatrzeć na IS, kiedyś za 1200 kredytów mieliśmy 4k labora, potem dodali te paczki za 1250 które dawały 10? [nie pamiętam już] a teraz 40k, do tego „limitowana edycja” red regred charmów, paczki regred, przywrócenie starych paczek RNG, wprowadzenie 2 kostiumów za kredyty (przez dobre kilka miesięcy wprowadzali tylko za lp), i nowych dekoracji), no hajs im się ewidentnie nie zgadza.

Comments are closed.