Wiecie co, informacje o wymiatającym przebudzeniu Czarownicy straciły na znaczeniu, kiedy okazuje się, że stary i lekko zardzewiały Czarodziej, w wyniku dziwnych eksperymentów dwvsów z Pearl Abyss, zostanie w przyszłości odmłodzony o jakieś 50 lat…

20160905_BDO-wizard-awakening-babagra-pl

Tak – dobrze widzicie. Oto znacznie młodszy Czarodziej wraz z jego nowymi symbolami. Podejrzewam iż trzeba będzie poczekać kilka miesięcy, zanim trafi on do naszej wersji gry.

Jak się to wszystko zaczęło? Otóż kilka godzin temu Kakao Games Korea opublikował zwiastun broni Awakening dla Czarownicy i jak zwykle, kilka ostatnich sekund zostało poświęcone kolejnej klasie.

No dobrze, to wiemy jak wyglądać będzie Czarodziej i że władać będzie elementami ognia oraz wody, więc czas przyjrzeć się Czarownicy.

Valencia i nowy system kar

20160905_BDO_witch-2

Już 8 września na serwery koreańskie Black Desert Online, trafi broń Awakening dla Czarownicy, która od tej pory władać będzie elementami ziemi oraz błyskawicami. Prócz takich zdolności jak wywoływanie szczeliny w ziemi, unieruchamianie wielu przeciwników, będzie mogła ona także przywołać na określony czas dwa pety: pet Ziemi, który będzie defensywny, oraz Maga, ktory będzie zadawał obrażenia z dystansu.

Zresztą zerknijcie sami na ten kolejny zwariowany koreański zwiastun i powiedzcie co o tym myślicie.

P.S. Prawda, że Czarownica ma piękne ciuszki na tym filmie?

P.S.2 Nie zapomnijcie polubić strony BabaGra.pl na FB 😀

 

3 KOMENTARZE

  1. a czarodziej nie miał mieć ogień + woda(lód) ?
    bo ziemia+błyskawice(powietrze) to ma czarodziejka ?

Comments are closed.