Studio Funcom zamieściło w dniu dzisiejszym nowy zwiastun tworzonej przez nich sieciowej gry survivalowej w świecie barbarzyńców – Conan Exiles, oraz podało date premiery na Steam Early Acccess.

 

Jesteś wyrzutkiem, skazanym na wygnanie na barbarzyńskie nieużytki, gdzie słabi zginą i tylko najsilniejsi przetrwają. Musisz walczyć by przetrwać, budować, zdominować świat – samotnie na swoim serwerze, lub też walczyć przeciwko wrogom i szukać przyjaciół w wersji wieloosobowej.

Podróżuj po wielkim, bezkresnym świecie wypełnionym ruinami starożytnych cywilizacji i odkryj mroczna historię oraz zakopane sekrety. Rozpocznij przygodę z pustymi rękoma i samodzielnie stwórz spuściznę swojego klanu, począwszy od prostych narzędzi i broni, a skończywszy na olbrzymich fortecach i całych miastach.

Używając Koła Bólu, zniewól bandytów zamieszkujących te krainy, aby wykonywali Twoje rozkazy. Poświęć bijące serca wrogów na ołtarzach krwi swojego bóstwa, aby posiąść prawdziwą moc. Przywołaj olbrzymiego awatara swojego Boga i patrz jak zamienia on w proch Twoich przeciwników i ich domostwa.

Tylko pamiętaj: w tym brutalnym świecie mściwych bogów, krwiożerczych kanibali i okrutnych potworów, przeżycie to coś więcej niż zdobycie pożywienia i wody.

Zwiedzaj tajemnicze ruiny w poszukiwaniu skarbów i wiedzy , ale uważaj na mroczne siły obecne na tym świecie. Przemierzaj rozległe wydmy i szukaj schronienia przed burzami piaskowymi pojawiającymi się na tych gorących terenach. Maszeruj do walki przeciwko wrogom i uwolnij dziką furię w brutalnej walce.

Idź nieprzygotowany, i to Ty stracisz głowę…

Conan Exiles to nie tylko piaskownica. Jest to świat pełen historii, gdzie musisz odkryć wiedzę i tajemnice starożytnych cywilizacji podczas gdy walczysz o przetrwanie.

Conan Exiles będzie w polskiej wersji językowej!

Tytuł ten dostępny będzie na PC już 31 stycznia 2017 roku oraz wiosną na Xbox One. Niestety na tą chwilę nie podano ceny tej gry.

No i jak Wam się podoba ta gra, a przynajmniej to co mogliśmy zobaczyć do tej pory?

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Arflin

Trzymam kciuki żeby gra się sprzedała jak najlepiej i Funcom wyszedł finansowo na prostą bo szkoda by było usłyszeć o ich upadku szczególnie,że mają na koncie kilka fajnych tytułów.

Joe Rachitynowy

Jakoś taki mitologiczny Ark wygląda niesądzicie? Ma bardzo wiele wspólnego do tego stopnia, że trza sprawdzić silnik 😀

Raido Lato

Oby nie dali plamy, przydałaby się dobra gra.