W dniu dzisiejszym serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 15-tej czasu polskiego na około dwie godzinki aby wprowadzić Hotfix.

Tak naprawdę to ten Hotfix wprowadza do gry także kilka zmian i nowości. Poniżej zamieszczam najważniejsze z nich:

  • NSX Tomoe

Na prośbę jednostek infiltrujących stworzono broń o średnim zasięgu. NSX Tomoe jest dokładnym automatycznym karabinem o wysokiej szybkostrzelności, który wykorzystuje amunicją Cranial Trauma aby zneutralizować przeciwników. Ograniczona wielkość magazynku na amunicją pozostawia niewiele miejsca na błędy, ale powinien być więcej niż wystarczający dla doświadczonych żołnierzy.

ps2-nsx-tomoe

  • NSX Amaterasu

Postęp w projektowaniu technologii przesyłania energii pozwoliły inżynierom Nanite Systems na stworzenie nowego prototypu broni. Nowy nóż do walki wręcz Amatersau został wyposażony w emiter fal, pozwalając na wystrzelenie energii na krótkim dystansie. Ta półkolista energia jest szkodliwa dla ciała, ale szybko traci skuteczność wraz ze wzrostem odległości.

Prosimy o odpowiedzialne posługiwanie się ta bronią.

ps2-nsx-amaterasu-2

  • Fully Loaded weapons

W Depot dostępne są nowe paczki dla broni NS-61 Emissary, NSX Naginata oraz NSX Tomoe. W paczkach tych znalazł się pełen zestaw załączników wraz z bronią.

  • Jednokolorowy kamuflaże

Jednokolorowe kamuflaże mogą zostać zakupione w sklepie przez osoby posiadające subskrypcją (ALL Access).

201612_ps2-sale-shaql-metallic-pink

Oprócz tego zbalansowano statystyki wielu broni dla piechoty oraz naprawiono mnóstwo błędów.

Pełna listę zmian znajdziecie na forum.

P.S. No dobra ludziska – przyznać się kto z Was jeszcze nie polubił strony BabaGra. pl na FB? Bo wiecie… im więcej „like’ów” tym większa szansa na rozdawnictwa…