Ponad dwa tygodnie temu, w płomiennym przemówieniu skierowanym do graczy PlanetSide 2, John Smedley zarysował wizję doskonałej przyszłości tej gry.

W wizji tej, już kilka dni później, gracze mieli dostać dostęp do nowego tajemniczego trybu gry. Minęło już 16 dni od tamtej przemówienia i nadal nic nie wiadomo o tym tajemniczym trybie gry dla PlanetSide 2.

Oczywiście, można być pesymista i założyć, iż Smedley się troszkę zapędził w swoich obiecankach i nowy tryb gry jest niczym więcej jak czymś wymyślonym na poczekaniu. Można także spojrzeć na to z optymizmem, wierząc iż takowy tryb gry powstaje i już niedługo zostanie udostępniony graczom.

No cóż, zgodnie ze słowami Andy Sites, producenta PlanetSide 2, prace nad tym tajemniczym trybem gry trwają i jeszcze w tym tygodniu powinien on trafić na serwer testowy. Skąd opóźnienie? Wszystko wina ostatniej aktualizacji…

Jak Smed wspomniał w zeszłym tygodniu, planowaliśmy wprowadzenie nowego trybu gry na serwer testowy, tak aby jeszcze w zeszłym tygodniu zdążyć z wprowadzeniem go na serwery Live. Taki plan był dopóki po wprowadzeniu aktualizacji 19.05 nie zboczyliśmy z naszej drogi i musieliśmy skupić się na rozwiązaniu problemów na serwerach Live.

Pomiędzy oczekiwaniem na wprowadzenie poprawek zrobiliśmy jednak kilka grupowych testów nowego trybu gry. Na tą chwilę, zgaduję, że nowy tryb gry trafi na serwer PTS na początku tego tygodnia i więcej osób go przetestuje przekazując nam swoje opinie.

No więc, ktoś ma jakiś pomysł czym może być ten nowy tryb gry w PlanetSide 2? Ja obstawiam Battle Royale, a Wy?

Poprzedni artykułTransfer postaci dostępny jeszcze w tym roku
Następny artykułCzas na polski survival – Edengrad
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli to Battle Royale to sobie daruję uczestnictwo bo dla mnie to bez sensu w takiej grze jak PS2 (nudne jak diabli to będzie)

Biotyk

Tylko nie Battle Royale :/ Banda stalkerów może się szukać godzinami :/

RachitynowyJoe

Ja zagram w nowy tryb. Choćby dlatego by mieć więcej argumentów by narzekać bo stare mi się przejadły

cheetos

to będzie pole do popisów dla oszustów, zakładam że ruscy będą ciągle wygrywać 😉

BlackJDragon

Co to jest Battle Royale???

BlackJDragon

W sensie, że do ostatniego żywego? Czy jak?